Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No co ty????? "Nietykalnych" będziesz oglądał?? Celebrity Splash jutro Big Grin
O nie Wink broń mnie od takich programów Panie Big Grin

"Bez Ograniczeń " z prowadzącym Kubą Wątłym, na superstacji pięć minut po północy, to jest program.
Kuba zajebisty prowadzący Big Grin
Kubala
Oglądałeś numer 23?
Nie widziałem, ale trudno jest mi sobie wyobrazić thriller psychologiczny z Jimem Carreyem w roli głównej Smile
No mi też było,ale nie wyglądał w nim wcale źle,talent się zawsze obroni Big Grin film całkiem ok,Carrey nie ma aż tak komediowych odpałów.
Kubala
Nadrób,film ma wiele nie spójności,takie se wykonanie ale końcówka mocno wciąga.
Numer 23 mi się nawet podobał ale nie jako thriller. Wink
"The Fighter"
Nagrodzona dwoma Oscarami opowieść o początku kariery pięściarza Micky'ego "Irisha" Warda.
Początek lat 80. XX w. Robotnik drogowy Micky Ward (Mark Wahlberg) mieszka w rodzinnym Lowell w
Massachusetts. Co jakiś czas bez większych sukcesów bierze udział w walkach bokserskich. Trenuje go
przyrodni brat Dicky Eklund (nagrodzony Oscarem Christian Bale) - były pięściarz, któremu udało się
kiedyś powalić samego Sugar Raya Leonarda. Teraz jednak dla tego wyniszczonego nałogiem mężczyzny
najważniejsze są narkotyki. Menedżerką Micky'ego jest jego matka Alice (Melissa Leo, która za tę rolę
zdobyła Oscara). Ward zakochuje się z wzajemnością w Charlene (Amy Adams). Dziewczyna szybko
uświadamia sobie, że jeśli Micky ma zrobić karierę, musi odciąć się od rodziny. Nie jest to łatwe,
ponieważ bokser czuje się lojalny wobec apodyktycznej matki, a nawet brata

niedziela .05, , kwiecień , w Polsacie
Oglądałem tego Fightera, WP. Nawet niezły film, choć pewnie gdybym nie interesował się boksem zrobiłby na mnie dużo lepsze wrażenie, bo np. realizacja walk bokserskich była dość... śmieszna. Jednak ogólnie miło się to oglądało i filmik jak najbardziej za plus Smile
@Kubala
Gdzie ten film jest dostępny w sieci?
Przekierowanie