Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pewnie miniserial Smile Lubię czasem popatrzeć na nie. Dobra opcja, jak coś jest za długie na tyle, że nie zmieści się w filmie i coś za krótkie, żeby zrobić z tego serial. Taki złoty środek. Może kiedyś Tongue
Dla Fanów Notariousa B.I.G , dziśiaj o godz 00.00 na Polsacie, Film "NOTARIOUS,, Premiera jeżeli chodzi o ogólnodostępną telewizję. Godzina Tylko późna.
Możecie mi polecić jakąś fajną komedię dla odprężenia coś w stylu "Wyścigu szczurów" z Jasiem Fasolą bądź "Szefowie wrogowie"?
(01-12-2014 09:52 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Możecie mi polecić jakąś fajną komedię dla odprężenia coś w stylu "Wyścigu szczurów" z Jasiem Fasolą bądź "Szefowie wrogowie"?

"Witaj w domu panie Jenkins,, sprawdź to, Smile
Już kiedyś oglądałem. Bardzo dobra komedia. Wink
http://www.filmweb.pl/film/Ted-2012-609699
jeden z moich ulubionych ! Smile
Teda, też oglądałem i właśnie tego się obawiałem, że już obejrzałem wszystko z tych luźniejszych komedii. Wink W kinach lecą "Wrogowie szefowie 2", ale raczej się wybiorę na "Wielką Szóstkę". Wink
Wilczek
Sprzedawcy2 lub SuperZioło.
Ok. Dzięki. Smile Sprawdzę "Sprzedawców". Jeszcze nie oglądałem. Wink
(03-12-2014 09:24 AM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Ok. Dzięki. Smile Sprawdzę "Sprzedawców". Jeszcze nie oglądałem. Wink

Jak to mozna nie znac takiej zacnej produkcji jak "Sprzedawcy"?Huh Szok Wilku! Sprawdz koniecznie czesc I i II, bo obie sa jedyne w swoim rodzaju.



Przekierowanie