Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio na HBO leciał jakiś film też o Alim z 2013 roku. "Najtrudniejsza walka w życiu Muhammada Aliego" czy jakoś tak. Akurat jechałem autobusem i nie miałem czasu obejrzeć. Wie, ktoś czy warto?
(06-03-2014 10:35 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Toney, zajebscie zagral Fraziera.Wink
Cholera, faktycznie! Wiedziałem, że skądś znam tą gębę! Smile
Goryl, który zagrał Foremana (Charles Shufford, swoją drogą walczył z Władimirem 3 miesiące przed premierą filmu) też wypadł całkiem nieźle. To znaczy, nie żeby jego rola wymagała wielkich zdolności aktorskich. Po prostu jak go zobaczyłem, to od razu wiedziałem, że to Foreman : ).
Miałem go nawet na dysku, ale po angielsku. Nie znalazłem polskich napisów, więc póki co odpuściłem. A Chętnie bym go obejrzał, bo temat ciekawy.
Oglądał ktoś serie Being Mike Tyson?Warto?Bo jak oglądałem urywki to spodobało mi się strasznie Smile
Jest tam scena gdzie reporter pyta Mike czy tęskni(mniemam że za dawnym życiem)a Tyson na to że nie bo było zbyt szalone i aż mu łzy pociekły...
Obejrzałem wszystkie 6(?) odcinków i polecam Wink To trochę taki wstęp do jego show "undisputed truth", który też obejrzałem i też polecam Smile
Ten film wyżej o Alim też mam na dysku, ale jeszcze nieobejrzany - z tego co kojarzę cały jest poświęcony walce Aliego z państwem i wymiarem sprawiedliwości, czyli temu okresowi 1967-1970.
Matys
W BMT jaka długość odcinków? Smile
~20 minut.
Ok dziękówka Smile
Polecam obejrzec zanim ktos postanowi odpisac na prowokacje jakiegos debila:





-2min20sek-slynna Ula z glownej??

-5min56sek. Brzmi znajomo?

-7min15sek-radze wszystkim posluchac starego, bo dobrze chlopina nawija.
Przekierowanie