Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O wlasnie.. Prawo Bronxu. Dawno temu w Ameryce, to ogladalem chyba ze 100lat temu.

Brother, sprawdz jak bedziesz mial chwilke. Dokladnie juz nie pamietam, ale zaczyna sie jak z Yakuzy musi odejsc facio, bo chyba cos nawywijal. No i ten facio jedzie do Stanow, i po "milym" zapoznaniu sie z jednym z miejscowych murzynow, zaklada z nimi gang. Ten z Yakuzy, sie nie pier*oli w tancu i lubi strzelac. Ciekawy film.
Gotti, to jak wskazuje tytul, jest o slynnym Wloskim mafiozie. Jak kiedys ktorys objerzysz, to daj znac jak wrazenia.

Matys
A ktory z tych wszystkich ktore sa tu wymienione podobal Ci sie najbardziej? Scarface, American Gangster, i Chlopcy z ferajny, to moj top3.

Jest jeszcze Ojcec Chrzestny, a wiec jeden z moich ulubionych usypiaczy.Smile
Pan życia i śmierci mój top 10Smile
Panowie a film o takiej grupce kumpli którzy gubią kasę przeznaczoną dla jakiegoś mafiozo czy coś w ten deseń to co to jest? Wink
Oglądałem niedawno i podobał mi się ale nie pamiętam tytułu.

Cage to jest w ogóle mój ulubiony aktor.
(27-02-2014 08:43 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Ja ogólnie jak oglądam filmy to z kobietą - historia Agaty Mróz, Tylko Ciebie chcę i takie tam...

Cos Ty.. ja to na swojej wymuszam to, co mi sie podoba.Cool Nie, no swiruje.. mamy podobne gusta. Moja baba nie lubi filmow typu Thor, czy Iron-man, ale te ktore wymienilem w ostatnich dwoch dniach, to na ogol jej bardzo przypadly do gustu-szczegolnie te sadownicze, czy psychologiczne. Akurat z filmow gangsterskich tu wymienionych, to nie przypadl jej do gustu Ojciec Chrzestny, i... Brother.Big Grin Za to byla zachwycona Chlopkami z ferajny, i Czlowiekiem z blizna. Tony Montana, to dla mnie najlepsza rola Pacino, choc mial ich wiele.

"Kokainowi Kowboje"!!! To jest dopiero sztos. Tak zarabiac, to jest cos niesamowitego.

(27-02-2014 08:50 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Panowie a film o takiej grupce kumpli którzy gubią kasę przeznaczoną dla jakiegoś mafiozo czy coś w ten deseń to co to jest? Wink
Oglądałem niedawno i podobał mi się ale nie pamiętam tytułu.

Cos mi sie kojarzy. Chyba "Odwety".Wink
Chyba nie to @BMH ;/
Ten Mafiozo któremu mają dostarczyć kasę jest wujkiem jednego z nich... Kurna nie pamiętam dokładnie... Kasę gubią gdzieś na stacji paliwowej chyba.
No, no.. jakies wiezy rodzinne tam byly. Wujaszek chyba chcial wydymac siostrzensca, czy cos takiego. W roli glownej byl miedzy innymi Vin Diesel.
Dokładnie! Diesel tam grał. Ale na filmwebie nie ma takiego czegoś jak "Odwety"... A jak patrzę na profil filmu "Odwet" choć gra w nim Diesel to mam wrażenie, że to nie to Wink
Ciężko mi powiedzieć, który najbardziej mi się podobał. Szczególny sentyment mam do De Niro Smile

EDIT
(27-02-2014 09:18 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Dokładnie! Diesel tam grał. Ale na filmwebie nie ma takiego czegoś jak "Odwety"... A jak patrzę na profil filmu "Odwet" choć gra w nim Diesel to mam wrażenie, że to nie to Wink

No to pewnie "Synowie mafii", nigdy nie widziałem, ale opis pasuje do Twojego Big Grin
Może jakieś ciekawe/fajne kompilacje bokserskie poleci ktoś teraz? Jakieś historyczne momenty itp?
Sorry, chodzilo mi oczywscie o Odwet, a nie odwety.Tongue Jak lubisz tego aktora, to sprawdz sadowniczy "Uznajcie mnie za winnego". O mafii Wloskiej. Zajebisty, i zdecydowanie nadajacy sie do obejrzenia z kobita.
Przekierowanie