Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio oglądałem i polecam:

Whiplash
Intersteller
Imperium słońca
Whiplash również polecam.
Oglądaliście dokument Wojna Restrepo? Jak ktoś lubi klimaty wojny w Iraku czy Afganistanie to bardzo polecam. Tak jak film w Pułapce Wojny.
Niedawno miałem okazję obejrzeć film "Krwawe Wzgórza" i choć nie oglądam często slasherów, ów film zrobił na mnie pozytywne wrażenie i przypomniał czasy ery VHS, kiedy to właśnie takie filmy o młodzieży w opałach święciły swoje triumfy.
Po seanse naszła mnie chęć na inne jakieś dobre slashery, znacie jakieś, polecacie coś konkretnego.
http://www.instawebgram.com/i/marccrose
Marc Rose, wcieli się w postać Tupaca w filmie biograficznym, zdjęcia rozpoczną się we wrześniu, .
John Singleton nie będzie reżyserem,.
Dzisiaj oglądałem Szybkich 7 i wszystko za życie.Pierwszy film bardzo mi się podobał, mało realizmu, ale film to nie rzeczywistość. Film naprawdę pokazuje prawdziwe wartości, którymi powinien kierować się człowiek. Wszystko za Życie trochę mało dynamiczne i przkombinowane, lubię takie filmy, ale nie przypadł mi do gustu.Zdecydowano nie na startu do Buntownika z wyboru.
(20-05-2015 11:38 AM)zuki napisał(a): [ -> ]Niedawno miałem okazję obejrzeć film "Krwawe Wzgórza" i choć nie oglądam często slasherów, ów film zrobił na mnie pozytywne wrażenie i przypomniał czasy ery VHS, kiedy to właśnie takie filmy o młodzieży w opałach święciły swoje triumfy.
Po seanse naszła mnie chęć na inne jakieś dobre slashery, znacie jakieś, polecacie coś konkretnego.

Wzgórza mają oczy 1 i 2, Droga bez powrotu 1 i 2, Piątek 13-go, Jeepers Creepers, Shrooms, The ruins, Carver, The children, The butcher, Dead end...

mnóstwo jest takich filmów, z pamięci na szybko wspominam te które pamiętam bez szukania, nie wszystkie są świetne ale zobaczyć warto. Te krwawe wzgórza oglądałem dawno, słabiutkie były ale niczego lepszego sie nie spodziewałem typowa niskobudżetówka.


Bestia, oglądałeś Tigerland? Ciekaw jestem wrażeń.
Z fajnych komedii polecam "Eurotrip". Smile
Cytat:Te krwawe wzgórza oglądałem dawno, słabiutkie były ale niczego lepszego sie nie spodziewałem typowa niskobudżetówka.

Nie no, The Hills of Run Red, nie były takie złe. Bardziej The Butcher wyglądał rtagicznie jak film za "pińdziesiont" złoty.

Z Twojej listy najbardziej zaciekawił mnie Dead End, który dzisiaj wieczorem sobie obejrzę.
Oficjalny trailer "Rocky -Creed "
widać w nim Bellew i Rosado,.


Przekierowanie