Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki Kubala za propozycje, będę miał co robić podczas majówki Big Grin
(19-04-2017 11:33 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Dodałbym cię @Wilczek na filmweb do znajomych Big Grin

@Kubala na swoim profilu mam napisane, że nie przyjmuję zaproszeń, choć mnóstwo ich dostaję to jednak zdecydowałem się na te "minimum filmowej intymności" Tongue Więc teraz po odrzuceniu tak wielu wirtualnych znajomości, tak trochę nie fer by było gdybym przyjął czyjeś zaproszenie. Wink
http://m.filmweb.pl/film/Sezon+na+zabijanie-2013-645470 Polecam ! Travolta i De Niro, motyw zemsty. Jeden
z lepszych filmów które oglądalem w ostatnim czasie, nie sugerujcie się w miarę słabą oceną! !

http://m.cda.pl/video/10261912
Jestem po 4 odcinkach nowego Twin Peaks.
Tak naprawdę to ciężko o jakąś logiczną recenzję. Nie zdradzając fabuły powiem tylko ze widać tam bardzo rękę Lyncha, generalnie ten Twin Peaks (zaznaczam iż piszę o pierwszych 4 odcinkach z 18) jest nieźle porąbany...
Oglądał ktoś z was może?
Ja raczej filmy ogarniam, za serialami szczerze nie przepadam. Blockbustery jak blockbustery, jak ktoś lubi to z chęcią przyjmie nowych Piratów, Obcego, Strażników Galaktyki czy Szybkich i wściekłych. Z innych tytułów oglądałem tylko Krąg z Hermioną i szczerze nie polecam. Za to bardzo podobała mi się Piękna i Bestia z nią.

Koniecznie muszę wybrać się na zbierający świetne recenzje Jutro będziemy szczęśliwi oraz na Song to song, który chyba mnie rozczaruje, ale obsada jest tak genialna, że o mój Boże. Gosling, Blanchett, Fassbender czy Mara, która mogłaby być moją żoną Big Grin Bomba.

Widziałem jeszcze Ostatnią Klątwę. Sam scenariusz jest fatalny jak na potencjał który w nim tkwił, o tyle samo wykonanie: dzwiek, kapitalny montaz spowodowały, że ja się całkiem dobrze na tym filmie bawiłem.
Oglądał ktoś z was ten film kiedyś? http://m.filmweb.pl/film/Żywot+Mateusza-1967-12135 Uwielbiam filmy z Pieczką,
jestem ciekawy czy ten jest wart obejrzenia, w końcu został nakręcony w czasie złotej ery Polskiej kinematografii.
Za dzieciaka oglądałem, niewiele pamiętam, ale zobaczyć warto na pewno.

Ja ostatnio oglądam dużo różnych filmów. Szczególnie polecam "Wichry namiętności" z genialnymi kreacjami Brada Pitta (kiedyś odbierałem go jako słitaśnego chłopczyka, a on praktycznie w każdym filmie gra rewelacyjnie), Anthony'ego Hopkinsa, Julie Ormond i Aidana Quinna, oraz wręcz męczący fizycznie, ale niebanalny "Czyż nie dobija się koni?" Sydneya Pollacka z Jane Fondą.
Dziś może w końcu zabiorę się za Noc Oczyszczenia 3. Miałem już dawno obejrzeć ale albo zapominałem, albo brakowało czasu. Taki luźny film na nudny wieczór.
Warto obejrzeć Kamienne pięści o Duranie ,z De Niro? Bo dziś się zabieram. Jest film z rzeczywistością czy
tzw przekolorowane fakty,
Ja się zbieram do tego filmu, ale nie oglądałem jeszcze, chociaż ostatnio przerabiam masowo filmy z deNiro, bo to zdecydowanie mój TOP1 wśród aktorów. Natomiast nasz były kolega z forum napisał o nim tak: ""Kamienne pięści" nie staną się klasykiem gatunku, ale to całkiem przyzwoity film. Polecam tym, którzy interesują się boksem. Reszta może sobie odpuścić."
Przekierowanie