Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
BESTIA
No wisz,umi sie ;D
Oglądał ktoś film "Wycieczka milionera" ? Mam na dysku i nie wiem czy warto looknąć.
Ma ktos konto na kinomanie? Ponizej jest link do do 47 RollinsowWink Jak wchodzicie w link, to tez tak slabo sie wam laduje film? Ja czekam juz z 40min, i moze ze dwa cm tego paska sie naladowalo.

http://www.kinoman.tv/film/47-roninow
@BMH
Niektóre filmy tam się tak długo ładują, a jeśli masz tam darmowe konto (ja takie właśnie mam) to czasami wystepują tego typu problemy.
Obejrzalem 47 Roninow. Jak ktos lubi klimaty dalekiego wschodu, samuraje, i troche fantazji- smoki, wiedzmy etc. to sie nie zawiedzie. Fajna fabula, dobre sceny walki, konkreta akcja, nie ma zamuly i szybko leci czas podczas ogladania. Kolejny film z serii "bede co jakis czas do niego powracal". Jak ktos nie wdzial, to polecam nadrobic, bo naprawde warto.

http://www.kinoman.tv/film/47-roninow
Byłem wczoraj na "Kamieniach na Szaniec". Powiem tak, jeszcze kilka godzin po seansie łaziłem jakiś taki nieobecny. Cholernie dobry film. Wreszcie obraz, który ukazuje normalnych, młodych chłopaków zmuszonych do walki. Pomimo wojny i okupacji mieli przyjaciół, wygłupiali się, zachowywali się jak normalni młodzi ludzie. Oczywiście o ile można w ogóle mówić o jakiejkolwiek normalności w tamtym czasie. Chłopaki działali w oddziale złożonym z harcerzy, byli więc przy okazji grupą rówieśników, kumpli. Prawica burzy się, że Alek, Zośka i Rudy zostali ukazani zbyt "naturalnie". A ja w du**e mam takie zdanie. To nie byli smutni panowie rodem z Ruchu Narodowego wygłaszający dumne patriotyczne mowy. Oni walczyli przede wszystkim o wolność. Gdy odbijali Rudego z rąk gestapowców, nie robili tego dla Polski. Robili to dla swojego przyjaciela. Oczywiście ojczyzna również była bardzo istotna, ale nie tylko ona się liczyła. Po obejrzeniu tego filmu bohaterowie są mi zdecydowanie bliżsi. Dosadnie zrozumiałem, że to byli dokładnie tacy sami ludzie jak ja. W takim samym wieku. I kto wie, być może gdybym urodził się 80 lat temu, sam znalazłbym się z kumplami w podobnej sytuacji.
Możliwe, że niektóre sceny faktycznie są jakby nazbyt "uwspółcześnione", ale mnie to w ogóle nie raziło. Jak dla mnie najlepszy polski film o tematyce wojennej, który do tej pory oglądałem.
PS. A nacjonalistycznej prawicy dziękuję za krytykę tego filmu. Już od jakiegoś czasu zrażam się do nich coraz bardziej, a teraz jestem już pewny, że w ewentualnych wyborach nie oddam na nich głosu. Oczywiście nie tylko przez krytykę "Kamieni na Szaniec", to byłoby niepoważne. Po prostu pomogło mi to zwrócić uwagę na pewne sprawy. Ale to nie temat na takie dyskusje : ).
Ja film zdecydowanie polecam.
(20-03-2014 11:28 PM)Splint3rPL napisał(a): [ -> ]PS. A nacjonalistycznej prawicy dziękuję za krytykę tego filmu. Już od jakiegoś czasu zrażam się do nich coraz bardziej, a teraz jestem już pewny, że w ewentualnych wyborach nie oddam na nich głosu. Oczywiście nie tylko przez krytykę "Kamieni na Szaniec", to byłoby niepoważne. Po prostu pomogło mi to zwrócić uwagę na pewne sprawy. Ale to nie temat na takie dyskusje : ).
Ja film zdecydowanie polecam.
RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes



Kurde,aż mnie zachęciłeś do obejrzenia tego filmu Big GrinBig Grin .
Znacie film "Tragedia na przełęczy Diatłowa"? Lub może historię z tym związaną? Powiem szczerze, że jak się w to zagłębić to zajebiście nurtująca sprawa.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tragedia_na..._Diatłowa
Sander
Pisałem kiedyś o tej historii, też jestem ciekaw co się tam wydarzyło.Ciała były napromieniowane i miały dużo obrażeń wewnętrznych, a żadnych nawet najmniejszych zadrapań.Tak jakby nieznana siła złapała ich i za mocno chwyciła.Fajny materiał na YouTubie jest.

http://www.youtube.com/watch?v=YGWDxfSXBT0
Do tego brak języka u jednej z dziewcząt, pęknięte czaszki itd no i po co opuszczali namiot bez ubrań???
Przekierowanie