Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne filmy, które polecacie
30-03-2014, 12:42 AM
Post: #201
Bug RE: Fajne filmy, które polecacie
(30-03-2014 12:22 AM)kubala1122331 napisał(a):  Filmweb jest dobrą stronką, ale na oceny to ty @Metzger za bardzo uwagi nie zwracaj.
Korzystam z Filmweba od dawna (oceniłem ponad 1000 filmów) i w moim przypadku te oceny prawie zawsze są adekwatne. Tzn jeżeli ocena wynosi przynajmniej 7,0 to jest to spoko film. Jeżeli poniżej 7,0, to taki sobie, a jeżeli poniżej 6,0 to film jest chałą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 01:17 AM
Post: #202
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ja też korzystam, ponad 350 filmów ocenionych i zauważyłem sporo filmów niedocenianych. Nie wiem oczywiście jak jest z tym filmem, bo go nie widziałem, ale jednak nie wystawiałbym oceny po samej średniej na filmwebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 01:47 AM
Post: #203
RE: Fajne filmy, które polecacie
Mam podobne zdanie do Kubali... ja sie nie sugeruje zadnymi ocenami(choc czesto sa one zblizone do moich), a juz tym bardziej opiniami pod filmami, ktore sa czesto pozbawione sensu. Jeden szpec pisze, ze dla niego film jest dno, ale daje ocene 6/10.Smile Takich perelek jest tak sporo wiecej. Ocena, to jakas srednia, wiec jak film jest dobry, to duza szansa, ze ocena bedzie w miare oka(choc roznie z tym bywa), jednak komentarze pod filmami, to czesto smiech na sali. Juz najbardziej rozpierdalaja mi glowe tacy magicy, ktorzy pisza np. tak: "film chujowy, nie polecam, strata czasu, ja go wyl. po 20minutach". Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 09:53 AM
Post: #204
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ogólne oceny filmów na filmwebie są jakoś tam miarodajne, natomiast komentarze pod tymi filmami to w większości totalne dno, nawet na głównej tutaj nie piszą nieraz takich głupot...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 09:53 PM
Post: #205
RE: Fajne filmy, które polecacie
[Obrazek: 7566869.3.jpg]

Wycieczka milionera (Droga milionerów)

Zalegał mi ten film na dysku bardzo długo i nigdy nie miałem ochoty go obejrzeć. Już sam tytuł odstraszał ale w końcu się zmotywowałem i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Dosyć prosta historia ale z kilkoma zaskakującymi momentami i przyznam, że jak na film który pewnie w 90% został zrealizowany w aucie to całkiem nieźle to wyszło. 6/10

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 10:08 PM
Post: #206
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ostatnio obadalem film "Adwokat". Nawet ciekawa historia, i dobra obsada. Obejrzenie filmu nie bedzie straconym czasem, aczkolwiek 47Roninow, czy 300 II, duzo bardziej trafiaja w moj gust.
[Obrazek: the-counselor1.jpg]


Na kinomanie jest juz od jakiegos czasu serial "Hannibal" II sezon. Na ten moment jest 6 odcinkow, i co mnie zaskoczylo ten sezon duzo bardziej mi przypadl do gustu niz pierwszy.

Oglada, lub ogladal ktos z Was historie serialowego Hannibala Lectera?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 10:08 PM
Post: #207
RE: Fajne filmy, które polecacie
Martin
Komentarze na filmweb są świetne, moj ulubiony to;
"Jak on mogl jej nie bzyknąć, daję 1 ponieważ chcialem zobaczyć cycki i się zawiodlem."

a odpowiedz innego usera
"W zyciu facetą są 2 najważniejsze rzeczy:
Cycki"

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 10:11 PM
Post: #208
RE: Fajne filmy, które polecacie
(07-04-2014 10:08 PM)BESTIA napisał(a):  Martin
Komentarze na filmweb są świetne, moj ulubiony to;
"Jak on mogl jej nie bzyknąć, daję 1 ponieważ chcialem zobaczyć cycki i się zawiodlem."

a odpowiedz innego usera
"W zyciu facetą są 2 najważniejsze rzeczy:
Cycki"

Odnosnie komenatrzy z filmweb, to mam perelke:

Borys_17
ocena: 3
18 sty 2013 23:39
"z kim i ile razy musiała się przespać odtwórczyni roli matki, żeby dostać rolę w filmie?
Koszmar jakiś. Gorsza niż Joanna Pacuła. Nieporozumienie.
Filmowi można by dać jakąś czwóreczkę bo jakoś ta historyjka się ciągnie. Niestety z takimi
błędami w castingu nie da rady."

Big GrinBig Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 10:14 PM
Post: #209
RE: Fajne filmy, które polecacie
Z seriali to tylko Pitbull. Nic innego nawet nie tykam, bo nie lubię na siłę przeciąganych opowieści, ale Pitbull był doskonały. Świetna obsada, naprawdę dobre kreacje, dobry i pomysłowy scenariusz oraz FENOMENALNE dialogi.
Polecam każdemu, kto lubi kryminalne kino (ja nie lubię), bo rzadko się zdarza, by polska produkcja trzymała tak wysoki poziom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 04:56 PM
Post: #210
RE: Fajne filmy, które polecacie
Kamienie na Szaniec
plusy:
+dobrze odwzorowane stroje
+ Niezła gra aktorska
minusy:
-unowocześnienie bohaterów ( czasami na siłę)
- pominięcie Alka
- ukazanie szarych szeregów jako bandę dzieciaków, która już nie chciała " bawić się w wojnę"
- błędy merytoryczne ( ściąganie flag w ciągu dnia , legitymowanie oficera gestapo przez chłopaków przebranych za szeregowych żołnierzy..)
- niezgodna z prawdą śmierć Zośki, z polskiego bohatera reżyser uczynił tchórza który bał się strzelić

Jak dla mnie lipa, gdyby film nie nazywał się "Kamienie na Szaniec" to dałbym 5/10, jednak w takim wypadku 3/10.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości