Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(22-05-2014 05:23 PM)Joker napisał(a): [ -> ]@Bestia
Przez 21lat taki progres no to szczerze dupy nie urywa... Big Grin

Regres, a nie progresTongue.IMHO wcześniej wyglądał lepiej.
Ostatnio "Czarny Łabędź" troszkę mi dupę urwał Smile Świetny film, warto posiedzieć nad nim. Ogólnie filmy Aronofsky'ego polecam. Taki nasz polski Smarzowski, ma swój styl. "Zapaśnik", "Requiem dla snu", a nawet ostatnia tak krytykowana "Noe: Wybrany przez Boga" to naprawdę kawał solidnego kina.
A mnie się Czarny Łabędź (aż tak) nie podobał. Oglądałem go lata temu (wtedy co ManU grało z Barcą w finale LM co było 3:1 Tongue) jak wyszedł z jakąś gazetą (Gala, Viva czy coś) no i... dość odważne kino, Portman <3, itd. ale jak się zna Aronofsky'ego to się oczekuje więcej. Ja po Requiem for a dream miałem meeegaaa oczekiwania i trochę się zawiodłem tym filmem.
Pewnie gdybym najpierw obejrzał Łabędzia a potem Requeiem to byłbym zachwycony (i jak ktoś tych filmów nie widział to polecam właśnie tę kolejność (jest ktoś kto nie widział Requiem?Tongue))
Gogolius
No kobitki w Łabędziu cudne. Portman, Kunis, na dokładkę Ryder - ciężko znaleźć ładniejszą obsadę Smile Wiadomo, Requiem jest chyba nieosiągalny, więc jak miałeś wielkie oczekiwania to mogłeś się rozczarować, ale moim zdaniem nie patrzeć na Łabędzia jako porównanie do Requiemu, to daje radę. Ma ten klimat, to coś co wyróżnia go spośród innych filmów. Często nawet ciężko to zdefiniować, ale to po prostu czuć Smile
Grand Hotel Budapest, zdecydowanie polecam, można się pośmiać.
pierwsze słyszę o tym dokumencie, znam tylko nocną zmianę z podobnych klimatów.

a z fabularnych to polecam horror australijski Babadook, niezłe podejście do horroru
Wczoraj odszedł jeden z moich ulubionów aktorów, Robin Williams. Wielka strata, jego kreacje w "Przebudzeniach", "Jacku", "Człowieku przyszłości" były genialne. Cóż, życie...
To jest ten od "Dżumandżi"? Podobno popełnił samobójstwo...
@kubala
Człowiek przyszłości - mega film! robot, który z całego ''serca'' pragnął zostać człowiekiem. Piękny film.
Przekierowanie