Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Matys
Hehe, nie nie film był raczej w poważnej atmosferze prowadzony, wciągnął mnie mocno Wink

http://www.filmweb.pl/film/Odwet-2003-36922 to nie to, nie ma tu słowa o zgubieniu kasy Wink
A no... Synowie mafii, a nie Odwet na 100%. Dobrze Matys pisze. Tyle sie tego widzialo, ze juz pierniczy w glowie.
Na bank "Synowie mafii"; http://www.filmweb.pl/film/Synowie+mafii-2001-6789

Cytat: Po kilku latach wujek Teddy postanawia dać chłopakowi szansę odzyskania gangsterskiego honoru. Matty wraz z trzema przyjaciółmi eskortuje pół miliona dolarów przez Stany. Gdy wracają do miasteczka, w którym ukryli pieniądze w obawie przed zdemaskowaniem, z przerażeniem odkrywają, że ktoś zabrał cenną torbę.
@Matys dostajesz punkt reputacji! Smile
Ale @BMH też za masę tytułów Tongue
(27-02-2014 09:27 PM)Sander napisał(a): [ -> ]@Matys dostajesz punkt reputacji! Smile
Ale @BMH też za masę tytułów Tongue

[Obrazek: 302d379306_tyle_wygrac.jpg]
(12-08-2013 11:03 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]PRAWO ZEMSTY (2009)
[Obrazek: PrawoZemsty.jpg]
Obsada: Gerard Butler, Jamie Foxx
Gatunek: Thriller
Opis: Kiedy żona i córka Clyde'a Sheltona zostają brutalnie zamordowane, a ich zabójca unika kary, bohater przygotowuje plan zemsty nie tylko na oprawcach, ale i wymiarze sprawiedliwości.
Zwiastun: http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1...421?rel=tb
Dlaczego warto obejrzeć: Najlepszy amerykański thriller jaki widziałem, pasjonujący do samego końca, do ostatniej sekundy. Jeden z niewielu filmów, gdzie podczas trwania fabuły kibicuje się temu złemu...

Przed momentem obejrzałem i przyznam, że mocny film. Szkoda, że tego czarnoskórego nie zdążył ustrzelić (nie dlatego, że czarny a dlatego, że zasłużył - nie pamiętam jak się nazywał Tongue) Wink. Kilka momentów łatwych do przewidzenia (wybuch auta z tą fajną blondynką na parkingu) ale kilka też mocno niespodziewanych jak sam finał filmu przede wszystkim.
Mnie właśnie strasznie zakończenie rozczarowało. Tak bardzo chciałem, żeby udało mu się wysadzić ten budynek Smile Byłoby to świetnym zakończeniem mocnego filmu, a tak drobny niedosyt pozostał... Jednak same 1.5 godziny filmu to dla mnie chyba najlepsze 1.5 godziny w tym gatunku jaki miałem okazję obejrzeć.
Prawo zemsty na propsie. Ogladalem ze trzy razy juz. Jak film jest dobry to raz na rok mozna odswiezyc.
A ja ostatnio oglądałem film "Ali" z 2001 roku. Muszę przyznać, że trafiłem na niego przypadkiem i jeszcze 2 tygodnie temu nie wiedziałem o jego istnieniu. A to dziwne, bo w końcu to film o najpopularniejszym bokserze na świecie...
W każdym razie, jest to normalny, fabularny film opowiadający o Muhammadzie Alim (nie dokument). Nie ukazuje całej jego kariery. Całość zaczyna się tuż przed walką z Liston'em, a kończy po pojedynku z Foreman'em. Nie jest to najlepszy film jaki oglądałem, ale wydaje mi się, że warto zerknąć.


Toney, zajebscie zagral Fraziera.Wink
Przekierowanie