Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kubala, nie wiem jak to było w innych filmach ale Eisenberga bardzo hejtowano za rolę Luthora, jakoby nieudolnie próbował podrobić Jokera Ledgera Wink
Dla mnie w tym filmie jak i w iluzjach był dobry, ma coś w sobie sympatycznego - jak najbardziej na plus.
Hmmm... No ja nie zauważyłem tych prób, ale może mało uważnie oglądałem. Bardzo podobała mi się wręcz ta postać i potem byłem nieco zdziwiony czytając negatywne opinie na różnych forach.

@Wilczek
Opłaca się iść do kina na "Jasona Bourne'a" jeśli nie widziało się poprzednich części?
Pytanie nie do mnie ale może napisze od siebie

Nie warto, ja nie oglądałem pierwszej części , tak to prawda niestety Wink

i w drugiej byłem kompletnie zatłoczony.
Dzięki Wink Ja też właśnie nigdy nie mogłem zabrać się do tego filmu i jedyny mój kontakt z Bourne'm to przeczytanie jednej książki autorstwa Roberta Ludluma. Nie pamiętam, która to była, ale pod wielkim wrażeniem nie byłem Wink
(31-07-2016 04:07 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]@Wilczek
Opłaca się iść do kina na "Jasona Bourne'a" jeśli nie widziało się poprzednich części?
Wietnam dobrze napisał. Bez nadrobienia pierwszej części widz byłby za bardzo skołowany, może nawet rozdrażniony tym co widzi.
Ale to chyba wcześniej trzy części były, a nie tylko jedna, prawda? Smile
Tak, czyli masz do nadrobienia dużo więcej. Wink
Do czwartku, kiedy planowałem się wybrać, nie dam rady tego nadrobić Sad Chyba trzeba będzie coś innego z repertuaru wybrać, skoro mówicie, że nie ma sensu iść Tongue
Bourne szokowal/robil wrazenie w momencie premiery lata temu. Teraz realia sa takie ze ten film zdaje sie zwykla sensacja. Dzis obejrzalem na TV Puls pierwsza czesc z duzo mniejsza frajda niz lata temu.
Dwojka z kolei jest beznadziejnie nakrecona "trzesaca" kamera - motyw ten obrzydzil mi film zupelnie.
BBC zorganizowało plebiscyt i opublikowało liste 100 najlepszych filmów XXI wieku, gdzie najlepszym filmem okazał "Mulholland Drive" Davida Lyncha. Mogę tylko powiedzieć, że w pełni zgadzam się z takim wyborem i uważam ten film za fenomenalny. Jeśli ktoś nie widział MD to polecam obejrzeć, choć niczego nie obiecuję, bo jest to jeden z tych filmów, który u widzów budzi wiele skrajnych opinii i może komuś zupełnie nie podejść.

http://www.bbc.com/culture/story/2016081...test-films
Przekierowanie