Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja tam lubie scene gdy umierający syn Katsumoto leci z katanami na żołnierzy,powiem szczerze mam wtedy ochote uronić moją przezroczystą łezke.
*Edit płacze jak bóbr
Nietykalnych,,
mogę oglądać w nieskończoność, , jeden z najlepszych francuskich Filmów Komedio-Dramatycznych,
Mam tych Nietykalnych na dysku od roku, a jeszcze nie miałem okazji obejrzeć. A opinii się dobrych naczytałem miliony, nie może być przypadek, to musi być fajny film.
Czytałem też o takim włoskim dramacie, chyba wojennym, Życie jest piekne, podobno kapitalne i klimatyczne kino. Również mam na dysku od roku i jeszcze nie sprawdziłem.
(04-11-2014 03:04 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Mam tych Nietykalnych na dysku od roku, a jeszcze nie miałem okazji obejrzeć. A opinii się dobrych naczytałem miliony, nie może być przypadek, to musi być fajny film.
Czytałem też o takim włoskim dramacie, chyba wojennym, Życie jest piekne, podobno kapitalne i klimatyczne kino. Również mam na dysku od roku i jeszcze nie sprawdziłem.

Lubię dramaty z nutą humoru, Do tego jeszcze kapitalna ścieżka dźwiękowa, Takie filmy dają do myślenia, Jak masz wolna chwilę koniecznie obejrzyj Nietykalnych, ,Niektórzy narzekają że ten Film jest drugi w rankingu światowym i narzekają że wyprzedza Arcydzieło, Coppoli-Ojca Chrzestnego, napewno to prawda, ale za sam klimat to jest pozycja obowiązkowa, dla każdego kinomana. .
za wszelką cenę " klasyk właśnie leci na tvp 1...Szkoda że zaczoł się tak na krótko przed transmisją ps gali z Atlantic
Ostatnio byłem w kinie na Bella i Sebastian. Jeżeli ktoś ma dzieci, albo dziewczynę która kocha zwierzęta to bardzo bardzo polecam. Wink

Być może w weekend wybiorę się na Interstellar i w końcu sam ocenię ten film, bo w necie ma opinie skrajnie różne. Choć oczywiście trochę się obawiam iść z tego względu, że film trwa 3 godziny, a nie chciałbym zaliczyć tylu godzinnej wtopy. Wink
No cóż... Kolejna perełka... "Oculus" Mike'a Flanagana, czyli tego samego gościa od "Absentii" o której pisałęm kilka postów wyżej. Dla mnie dzieło wybitne, film jeszcze lepszy od Absentii. Klimat wciąż pozostał ten sam, cudowny i wspaniały jak na horrory, ale do tego dochodzi fantastycznie napisany i zgrany, niebanalny i trudny do ogarnięcia scenariusz (lepszego nie widziałem w żadnym filmie jaki oglądałem) i więcej horroru w horrorze. Bo o ile Absentia była mega klimatyczna, bardzo nie straszyła, a tutaj mamy wszystko, i klimat i akcję.
Dawno nie oglądałem lepszego filmu, a nie wiem czy widziałem kiedykolwiek. Miazga totalna. Czekam na kolejne filmy Flanagana, w 2015 roku wychodzi Somnia i Scare Dares, w 2016 roku z kolei I know what you did last summer. Czekam, czekam i się nie mogę doczekać Smile
Powiem Ci Kubala, ze wczoraj zacheciles mnie do objerzenia. Teraz mam taka sytuacje, ze mieszkam zupelnie sam, wiec przetestowalem "moc" tego filmu("Oculus"). Dobry, moze nawet bardzo dobry. Jak po skonczonym ogladaniu wstalem sie wylac, to mijajac duze lustro w przedpokoju byla ta chwila takiej niepewnosci, czy w ogole spojrzec w nie, czy moze patrzec przed siebie. Jaja co?Smile Klimat podobny do tego z filmu 1408(ogladales Kuba?), tylko tak jak tam byl zly pokoj, tak tu jest lustro.
Jak mieszkalem z kobita, to ogladanie horrorow to byla taka lipa, ze szkoda gadac, jak kazdy taki film gdy nie oglada sie go samemu. Teraz mam zupelnie inny klimat, i poprosilbym o tytuly innych podobnych filmow Kubala.
Jak już jesteśmy przy tej tematyce to ja z kolei polecam ANNABELLE.
http://www.filmweb.pl/film/Annabelle-2014-700711

Jeszcze lepszy jest według mnie ELIZA GRAVES. Nie jest to typowy horror jak Oculus czy Annabelle, raczej thriller, ale naprawdę ciekawa historia.
http://www.filmweb.pl/film/Eliza+Graves-2014-627352
Annabelle, , byłem na tym filmie, jeden z lepszych horrorów które widziałem,a oglądam niewiele,
Był ktoś z was na nowym, Głupi i głupszym bardziej? Warto wogòle, ,,?..
Przekierowanie