Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie jeszcze nie miałem okazji... W najbliższym czasie raczej nie zobaczę, ale w niedalekiej przyszłości z pewnością tak. Ciekaw jestem, czym ten film zdobył takie uznanie.
Dla mnie calkiem calkiem, na pewno film warty polecenia. Nie bawiac sie w zaden podzial na gatunki to 6.5/7 punktow na 10 bym dal. Ogladalem tez ostatnio "Paranormal Activity: Naznaczeni"... mozna looknac, choc bez szalu. Moze to "magia" ogladania we dwoje..Sad Horrory to trzeba jednak samemu inaczej trudno to nazwac horrorem.
Na mnie z ostatnich kilku miesięcy, to zdecydowanie "Bogowie ulicy" zrobił najlepsze wrażenie.
(12-05-2014 08:22 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Ciekaw jestem, czym ten film zdobył takie uznanie.

Leo Wink
"Bogowie ulicy" oka, ale bardziej mi sie podobal film "Krolowie ulicy", gdzie zagral Reeves i F.Whitaker.
"Królowie ulicy" na pewno zobaczę, swoją drogą to Keanu Reeves miał strasznego pecha w życiu.

[Obrazek: 1397499658_pnnw2v_600.jpg]

http://www.filmweb.pl/film/Karate+Kid-2010-493700#

Co powiecie na ten remake??
Jeśli chodzi o Karate Kid to za małolata się oglądało na VHS i film był wporzo...podobnie było z Van Dammami i tym podobnymi filmidłami.Dziś mam nieco inny gust filmowy,uwielbiam dramaty,zwłaszcza gangsterskie.Uwielbiam filmy Scorsese.Ale lubię też inne kino,warunek jest jeden,żadnych filmów fantasy.
Kilka moich typów:

Berlin Calling-Coś dla lubiących nuty techno(sundtrack z tego filmu mnie rozwala) na wysokim poziomie,ogólnie bardzo dobrze zrobiony dramat z elementami komediowymi.Główny aktor to prawdziwy DJ i zagrał oskarowo.Widać że swoje w żytku łykną.

Shottas-Świetna muza w rytmie gangsta rege,dużo akcji,sundtrack Stephen Marley,główna rola Ky-Mani Marley.

Ostatni Król Szkocji-Oskar dla Foresta,Historia Idi Amina,władcy Ugandy w latach 1971-1979.

Coś Polskiego: Uwielbiam Chyrę

Dług-historia Sikory i jego kumla dręczonego przez bandziora

Komornik-Znów świetna rola Chyry

Wszyscy jesteśmy Chrystusami-Film dość ciężki,ale znów popis Chyry.

Na razie tyle,ale jeszcze mógłbym trochę powymieniać.
Porwanie / Abduction 2011

Nawet fajny film, może gdyby główny aktor był inny, to film mógłby trafić do mojej biblioteki ulubionych filmów.
Powstanie Warszawskie, polecam. Nie będę pierdzielił, ujęcie w którym widać ciała pomordowanych cywili w tle zniszczonych kamienic wywarło na mnie duże wrażenie, prawie uroniłem łezkę. Strasznie mnie to przygnębiło. Cześć i chwała powstańcom, młode pokolenie o Was nie zapomni !
Bardzo dobrze, że te nagrania dotrwały do dzisiejszych czasów, nie ma to jak zobaczyć prawdziwych ludzi ( nie aktorów) w tak trudnej sytuacji.
"Królowie ulicy"
Tak jak pisal BMH, swietny film.Reeves jak zawsze genialny, ciepawe czy podobne waly mają miejsce w realu, pewnie tak po policji wszystkiego mozna się spodziewać.hehhe
Przekierowanie