Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oglądał ktoś Werduma? niespodzianka, ale na pewno nie tak duża jak określają to w mediach.
Ogladalem i bardzo sie ciesze. Cain, byl zardzewialy. 1 odlosna dla niego, kolejna dla Werduma, a w 3 mistrza ponioslo, chcial zrobic obalnie, a nie trudno zgadnac jak taka proba akcji rodem z futbolu amerykanskiego, moze zostac wykorzystana przez takiego kogos jak Brazylijczyk.Big Grin Duszenie i po ptokach.
Uwazam, ze Cain przeliczyc sie z rywalem na powrot. Jak jednak pisalem na poczatku.. wygrana Werduma mnie bardzo cieszy.
Uwaga, jeżeli ktoś nie ma w pakietach cyfrowego Polsatu kanału extreme Sports Chanel, który od niedawna pokazuje gale UFC, a dzisiaj na tym kanale Gala UFC w Berlinie na której Joanna Jędrzejczyk broni mistrzowskiego tytułu, , spokojnie może włączyć ten kanał i oglądać gale, , ponieważ Extreme Sports jest udostępniony promocyjnie przez miesiąc dla wszystkich niższych pakietòw
od pakietu podstawowego czyli mini,, hd.
Kolejna ! Masakra Polki, Jessica Pene rozbita, fenomenalną stójkę ma Joanna,.
Still undefeated!!
Jessica prawie wytrzymała do końca, twarda jest.
BESTIA
To dopiero połowa dystansu była... Wink Znakomita walka Jędrzejczyk, ale szkoda mi trochę tej Penne. Zdrowia straciła masę i nie wiem czy nie lepsze byłoby przerwanie walki już w drugiej rundzie. Takiego Hallmana od razu poddali...
Chłopaki, wrzućcie jakiś link z tej walki!
(20-06-2015 11:03 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]BESTIA
To dopiero połowa dystansu była... Wink Znakomita walka Jędrzejczyk, ale szkoda mi trochę tej Penne. Zdrowia straciła masę i nie wiem czy nie lepsze byłoby przerwanie walki już w drugiej rundzie. Takiego Hallmana od razu poddali...
Byłoby. I szkoda, że ją wypuścili. Jędrzejczyk i tak zdecydowanie dominowała, było też z góry wiadomo, że będzie celować w to rozcięcie i trafiać. Narożnik i lekarz pokpili sprawę. Rozumiem, gdyby walka była wyrównana a Polka w podobnym stanie, ale przy takiej dysproporcji dalsza walka nie miała sensu. Rozumiem, że walka mistrzowska, jednak jak dla mnie zdrowie dziewczyn jest ważniejsze.
Mieć tak szybkie ręce coś nieprawdopodobnego

Daniel Cormier na twiterze : Joanna Jedrzejczyk is a bad bad woman man.

Ronda Rousey : WOW!!!!! @joannamma such a badass, a real fighter's fighter, couldn't respect
her more!!!! #WhosNext !?!?

Derek Brunson : possibly the best striker in the UFC

Matt Brown : Joanna is the best female fighter in the world imo. Anyone else agree?

Między Rondą a Joanną jest 10 kg różnicy więc narazie niemożliwe jest aby te dwie bestie spotkały się w oktagonie,
ale pytanko mam, , jakbyście widzieli wyniki takiego starćia,? i czy Joanna w wyższych kategoriach nie straci swojej szybkośći i siły?
Przekierowanie