Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@BMH
Pokonał Overeema... chociaż moim zdaniem w rewanżu Alistair by go zmiótł. W ogóle nie rozumiem jak ten zwierzak mógł przegrać.
Overrem byl/jest jak dla mnie mega przecenianym gosciem.
@BMH
W Strikeforce nie było na niego mocnego. Nawet Werdum czy Lesnar nie sprawili mu większych problemów. Ten gość ze swoją dynamiką, siłą fizyczną, umiejętnościami powinien wymiatać w UFC...
No powinien... wymiotl juz z Silva.
Overeem byl zawsze szklany, i mial tendencje do przegrywania przed czasem... jak otrzymal mocny cios, to na ogol konczyl na wpolprzytomny... to sa fakty!! Mimo rewelacyjnej stojki, i dobra obrona przed obaleniami(nabyl ta umiejetnosc z czasem), ten facet byl balonem, ktory pekl z hukiem w walce z Antonio. Zeby nie bylo... tez uwazalem go za faworyta, stawialem na niego, ale dobrze wiedzialem, ze tu jedna dobra akcja, i Holnder lezy i kwiczy.

W Strikeforce nie bylo na niego mocnych?? Ciekawe zwlaszcza ze jego kariera w Strikeforce to krotki epizod, pewnie porownywalny do tego ktory do dzis mial miejsce w UFC.
Velasquez zarobił 400 tys baksów za ostatnią walkę. Jest to duża suma jak na UFC?
Nie mała. Za tyle to i ja bym wyszedł do klatki.
UFC on Fuel TV 10 - Nogueira vs. Werdum
http://www.sherdog.com/events/UFC-on-Fue...rdum-26101

Poza Nogueira ktoremu kibicuje, na gali bedzie walczyl inny Brazylijczyk za ktorym trzymam kciuki-bedzie to jego drugi wystep w UFC, nie liczac TUFa- Daniel Sarafian. Daniel to kolejny utalentowany Brazylijczyk ktory zasilil UFC... w debiucie w UFC przegral pod dobrej walce z bardzo solidnym C.B. Dollaway'em. Licze, ze kolejna walka bedzie krokiem w przod dla Daniela.

Inna rewelacjnie zapowiadajaca sie gala, bedzie UFC 161.
http://www.ufc.com/event/UFC161#/fight

W walce wieczoru zmierza sie znani wszystkim fanom MMA na swiecie Rashad Evans i Dan Henderson. Suga swojego czasu byl traktowany jako jeden najlepiej zapowiadajacy sie nowych nabytkow UFC, i po wygraniu TUFa, potwierdzil swoj talent zostajac mistrzem LHW, i wygrywajac z wieloma topowymi rywalami. Dzis jednak nie majacy ostatnio dobrej passy Rashad, zmierzy sie z innym ktory chyba juz jedna noga jest na emeryturze... Hendersonem. Hendo, to zywa legenda MMA, juz w PRIDE byl wyrozniajacym sie fighterem, i tak jest-mimo wieku-po dzis dzien. Ta walka dla jednago, jaki drugiego, to klasyczny "woz, albo przewoz".
Kolejna walka na ktora czekalem blisko 10 lat, to potyczka Rua-maly Nogeira... ich pierwsza walka, to dla mnie walka ktora spokojnie lapie sie do top 5 all time. Jedyne czego zaluje, to ze spotykaja sie dopiero teraz, choc narzekac nie mam zamiaru.
@BMH
Można gdzieś looknąć pełną listę fighterów związanych obecnie kontraktem z UFC?
Szczerze, to nawet nie pomyslalem, ze tego typu stronki sa, i nigdy tym nie zawracalem soebie glowy, ale tak z ciekawosci zajrzalem w google i prosze:
http://www.ufc.com/fighter/Weight_Class

Chyba o cos takiego Ci chodzilo...
O ekstra, dziękóweczka.
Nie sądziłem, że jest ich aż tylu...
Przekierowanie