Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ronda Rousey obroniła pas mistrzowski kobiecej wagi koguciej
poddając Cat Zingano w zaledwie czternaście sekund. Ustanowiła tym samym nowy rekord, jeśli chodzi o walki mistrzowskie w
UFC.
Japierdole co za walka na FEN,Świątek to zombie,łapie bombe za bombą a wciąż idzie do przodu-to powinni przerwać.To jest prawdziwe serce,czasem jednak nie warto mylić odwagi z głupotą.

Koniec!Świątek to prawdziwy masochista-to aż nieludzkie.
Dopuszczenie do piątej rundy to było barbarzyństwo. Chłopak nie wiedział gdzie jest od trzeciej rundy. Mam nadzieję, że nic mu nie będzie, bo ile on ciosów dostał, to jest nieprawdopodobne.
Wynoszą chłopaka z ringu-tak nie powinno to wyglądać.Głupota sędziego poraża,lekarz i organizatorzy latają wokół ringu,krzyczą by przerwać a ten chój nic.Wielki Szacunek dla Świątka
Padł nieprzytomny jak kłoda, po pięćsetnej bombie. Ja jestem w szoku, nie przerwać takiej egzekucji to jest dramat. Nie mam pretensji do sędziego, ale trener, na Boga!, powinien się zastanowić co jest najważniejszą wartością.
Mam nadzieję, że Świątek z tego wyjdzie, ma we mnie fana po tym serduchu co pokazał.
Szczerze to nie wiem jak to nazwać-3rundy ewentualnie 3,5 wojna,zaś od połowy 4 głupia rzeź.Tak jak u Ciebie Kuba Świątek ma u mnie fana ale...właśnie jest to pieprzone ale.Oby chłopak wrócił szczesliwie do zdrowia.
We mnie miał fana już po pierwszej rundzie. Nawet jakby wtedy poddał nie miałbym pretensji, bo miał do tego pewne prawo. Szkoda, że tak to się skończyło. Nie powinno.
Dobra Kuba już tak nie piszmy tak jakby chłopak umarł... ruszyło nas to bardzo,jednak załoze sie ze kazdego tak szturchło kto oglądał.
Sędzia jak dla mnie, amator już w połowie 3 rundy bym to przerwał, .Mam nadzieję że Świątek wyjdzie z tego bez uszczerbek na zdrowiu, szacun
Ten Portugal też niezły skurczybyk.
Przekierowanie