Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
20-06-2015, 12:03 PM
Post: #861
RE: MMA
Oglądał ktoś Werduma? niespodzianka, ale na pewno nie tak duża jak określają to w mediach.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 01:01 PM
Post: #862
RE: MMA
Ogladalem i bardzo sie ciesze. Cain, byl zardzewialy. 1 odlosna dla niego, kolejna dla Werduma, a w 3 mistrza ponioslo, chcial zrobic obalnie, a nie trudno zgadnac jak taka proba akcji rodem z futbolu amerykanskiego, moze zostac wykorzystana przez takiego kogos jak Brazylijczyk.Big Grin Duszenie i po ptokach.
Uwazam, ze Cain przeliczyc sie z rywalem na powrot. Jak jednak pisalem na poczatku.. wygrana Werduma mnie bardzo cieszy.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 01:32 PM
Post: #863
RE: MMA
Uwaga, jeżeli ktoś nie ma w pakietach cyfrowego Polsatu kanału extreme Sports Chanel, który od niedawna pokazuje gale UFC, a dzisiaj na tym kanale Gala UFC w Berlinie na której Joanna Jędrzejczyk broni mistrzowskiego tytułu, , spokojnie może włączyć ten kanał i oglądać gale, , ponieważ Extreme Sports jest udostępniony promocyjnie przez miesiąc dla wszystkich niższych pakietòw
od pakietu podstawowego czyli mini,, hd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 10:09 PM
Post: #864
RE: MMA
Kolejna ! Masakra Polki, Jessica Pene rozbita, fenomenalną stójkę ma Joanna,.
Still undefeated!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 11:01 PM
Post: #865
RE: MMA
Jessica prawie wytrzymała do końca, twarda jest.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 11:03 PM
Post: #866
RE: MMA
BESTIA
To dopiero połowa dystansu była... Wink Znakomita walka Jędrzejczyk, ale szkoda mi trochę tej Penne. Zdrowia straciła masę i nie wiem czy nie lepsze byłoby przerwanie walki już w drugiej rundzie. Takiego Hallmana od razu poddali...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 07:19 AM
Post: #867
RE: MMA
Chłopaki, wrzućcie jakiś link z tej walki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 09:41 AM
Post: #868
Bug RE: MMA
http://vk.com/best_of_mma?z=video-499569...99b671fa05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 10:11 AM
Post: #869
RE: MMA
(20-06-2015 11:03 PM)kubala1122331 napisał(a):  BESTIA
To dopiero połowa dystansu była... Wink Znakomita walka Jędrzejczyk, ale szkoda mi trochę tej Penne. Zdrowia straciła masę i nie wiem czy nie lepsze byłoby przerwanie walki już w drugiej rundzie. Takiego Hallmana od razu poddali...
Byłoby. I szkoda, że ją wypuścili. Jędrzejczyk i tak zdecydowanie dominowała, było też z góry wiadomo, że będzie celować w to rozcięcie i trafiać. Narożnik i lekarz pokpili sprawę. Rozumiem, gdyby walka była wyrównana a Polka w podobnym stanie, ale przy takiej dysproporcji dalsza walka nie miała sensu. Rozumiem, że walka mistrzowska, jednak jak dla mnie zdrowie dziewczyn jest ważniejsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 10:51 AM
Post: #870
RE: MMA
Mieć tak szybkie ręce coś nieprawdopodobnego

Daniel Cormier na twiterze : Joanna Jedrzejczyk is a bad bad woman man.

Ronda Rousey : WOW!!!!! @joannamma such a badass, a real fighter's fighter, couldn't respect
her more!!!! #WhosNext !?!?

Derek Brunson : possibly the best striker in the UFC

Matt Brown : Joanna is the best female fighter in the world imo. Anyone else agree?

Między Rondą a Joanną jest 10 kg różnicy więc narazie niemożliwe jest aby te dwie bestie spotkały się w oktagonie,
ale pytanko mam, , jakbyście widzieli wyniki takiego starćia,? i czy Joanna w wyższych kategoriach nie straci swojej szybkośći i siły?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości