Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
KSW 23 sprzedało się w ilości 80 tys? Oj to KSW już długo w otwartej nie obejrzymy. Będzie to produkt dla elity, dla wybrańców. Trudno. Szczerze to mi się KSW znudziło się gdzieś około 18, spowszechniały mi jakoś te gale, nie czuję już tych emocji co na początku. Jest jeden sposób, żeby to zmienić, wybrać się na event i zobaczyć na żywoSmile Wie ktoś jak można kupić bilety online na KSW 24?
A tak btw. to oprawa, której edycji KSW podobała Wam się najbardziej? chodzi mi o zapowiedzi, itd. Mi najbardziej podobało się KSW 13 Kumite. Z takim japońskim klimatem i te zapowiedzi, przerywniki z tym KSW 13 Kumite i takim prochem. Świetna sprawa. Teraz już niestety tak się chłopcy od robienia zapowiedzi itd nie starają... KSW wypracowało tak czy siak sobie pozycję i nie muszą nadrabiać efekciarskimi zapowiedziami.
Dla mnie Kasta jest ok ale Piotr Przybysz czytający nazwiska z japońskim akcentem to nie bardzo... Smile
Borek świetnie tam pracuje, zna języki, dobrze wygląda i ma dobre pytania - ogółem cała otoczka, wyjścia zawodników, wywiady itd na bardzo fajnym poziomie. Każdy wie co ma robić.
@Sander
Jaki Piotr Przybysz!?!?!
:O Paweł Wójcik...poranna kawa jeszcze nie zadziałała Smile
Mi się głos Wójcika podobał w zapowiedziach przed wejściem na ring danego zawodnika, gdy była pokazana tablica na cały ekran z zdjęciem zawodnika i opis ile ma walk itd...
Ogólnie mi też on tam odpowiada i to jego znakomite : "a jego rywalem będzie..."....
@Sander
Dokładnie.
Widziałem debiut Riddicka Bowe w MT...
Riddick specjalnej troski...
Dzisiaj Henderson-Evans!Big Grin Lubie, i kibicuje obu, wiec zadnego nie bede faworyzowal, a stawiam-mimo wszystko-na Rashada. Sadze, ze mlodosc(9lat na korzysc Evansa) wezmie gore nad doswiadczeniem. Wg. bukow szanse mniej wiecej pol na pol, i ja widze to podobnie.
Przekierowanie