Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
MMAAttack 4 odwołane.
Tak to oni KSW nie zdystansują.
Wycofanie się sponsorów - to jakieś przedszkole? Nie było umów i zabezpieczeń przed takimi numerami? Kto poważny teraz dla nich zawalczy? Chłopaki zapierniczali na obozach a tu nagle gong.
@Sander
Powodem odwołania gali była też mała sprzedaż biletów... no cóż... jeżeli oni myśleli, że już podczas 4 gali będą wstanie ją uciągnąć samymi czysto sportowymi pojedynkami to byli w błędzie... bez freak fightów się nie obędzie. Tylko co zrobić skoro Burneika po wpierdolu od Ozdoby do oktagonu już nie wejdzie?
@RedHawk

Rutkowski vs Popek Big Grin

Krzysztof Jotko podpisał kontrakt z UFC.
Popek powinien się gdzieś tu bujać po Polskich galach - te jego walki na Wyspach były emocjonujące. Jedna aż za bardzo.
Podobno jakby Popek wjechał do Polski , to zostałby zatrzymany , tak mi się obiło o uszy.
Karol KOKO Bedorf to jak dla mnie największy wygrany KSW 24.
Świetna postawa w ringu, do tego piękne podejście do Nastuli i przekazanie bonusu za walkę gali w postaci tysiąca dolarów na cele charytatywne - brawo!
Panie Materla ucz się pan.

klik

A czy ktoś liczył ile było kopnięć poniżej pasa na tej gali? to był chyba rekord.
@Pakman
Super, to już trzeci Polak w UFC. Ja myślę, że to wszystko to przygotowania pod galę UFC w Polsce.

http://mmania.pl/aktualnosci/krzysztof-j...z-ufc-5331
Pisałem wam o Jotce dużo wcześniej. Ma się te wtykiSmile
Co do KSW. Materla słabo siè zachował. Taka postawa jest niegodna sportowca.
Co doMMAA. Jak dla mnie dramat. Tak nie organizje się gal. Odzedł Hallmann i gala siè posypała. Dodatkowo brak freaka który póki co być musi. Przykre że Polakòw przed tv przyciąga Hardkorowy Koksu, a nie Tomek Drwal.
Przekierowanie