Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jackiewicz przegrał debiut w MMA choć pokazał, że twardy z niego skurczybyk. Poddał się pod koniec walki kiedy rywal poobijał mu nogi. Nawet dało się to jakoś oglądać, bo większość walki toczyła się w stójce.
Nawet dało się obejrzeć dzisiejsze KSW, tragedii nie było. Szkoda Rafała, ale jednak nie ma chyba predyspozycji do tego sportu. Oprócz serducha i kilku zaskakujących kopnięć wiele nie pokazał.
Fajnie za to na UFC. Błachowicz i Jotko wygrali swoje walki, przegrał tylko Bandel - gratulację!
Wyjaśnijcie mi coś. Materla jak rozumiem jest obok Chalidowa największą gwiazdą w Polsce, a na następną walkę ma zakontraktowanego rywala, który przegrał 6 ostatnich walk i jeszcze jedną stoczy w międzyczasie. Co to ma być? Polski Wilder? Czy po prostu hodowanie na ogórach lokalnej "gwiazdy" ku uciesze Januszy?

Walka Bedorfa też jednak pozostawiłą niesmak.
Metzger
Czemu walka Bedorfa pozostawia niesmak ?
@Metzger

Pierwotnie Materla miał nie walczyć na tej gali, ale ze względu na jego szczecińskich kibiców ściągnęli mu tego Bazerrę i zawalczył.
(05-10-2014 10:47 AM)Joker napisał(a): [ -> ]Metzger
Czemu walka Bedorfa pozostawia niesmak ?
Bo walkę ustawił kop w jaja.

(05-10-2014 11:22 AM)Pakman napisał(a): [ -> ]Pierwotnie Materla miał nie walczyć na tej gali, ale ze względu na jego szczecińskich kibiców ściągnęli mu tego Bazerrę i zawalczył.
Mówiłem o kolejnej walce na KSW 29, ale i tak się pomyliłem. Spojrzałem na rekord w kickboxingu, a nie w MMA Melvina Manhoefa Smile W MMA sprawa wygląda trochę lepiej, ale i tak widać, że to zmęczony weteran.
@Metzger

Występ Manhoefa na KSW 29 stoi pod znakiem zapytania, bo Surinamczyk jest blisko titleshota w Bellatorze.
Chalidow vs Drwal na KSW 29!

To będzie chyba największe wydarzenie w historii polskiego MMA. Miejmy nadzieję, że skończy się zachwyt dmuchanym islamistą.
Metzger
Oby.
Go Lumberjack!
Lewandowski tak jechał swego czasu po Drwalu, zapewniał, że nie da mu walczyć na KSW, a teraz proszę.
Przekierowanie