Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lewandowski jest słaby i zakłamany taki typowy mały człowiek który coś osiągnął i to ciągłe jego pier*dolenie że nie ma mu kto podać...
Mamed wcale nie jest tak zajebisty i balonik pęknie .
Bał się UFC i wymyślił sobie że za mało kasy mu tam będą płacić.
A może Kawulski z Lewandowskim wystraszyli się, że olsztyńscy bandyci, co ich niedawno CBŚ zgarnęło sypną coś nieciekawego o Mamedzie i jego status gwiazdy Januszów legnie w gruzach? Może zakontraktowali tą walkę, aby dokonać zmiany na stanowisku głównego gwiazdora polskiego MMA?

BTW Jak oceniacie potencjał Drwala w porównaniu do Chalidowa i Materli?
Drwal to jeden z najbardziej przereklamowanych polskich zawodników MMA. Walczył jako pierwszy Polak w UFC, chwała mu za to, ale walczył tam z dwoma poważnymi zawodnikami i z oboma przegrał. Jeśli wyjdzie do Chalidowa czy Materli to tylko po wypłatę.
Dla mnie akurat to Materla jest przereklamowany i nie mam watpliwości że Drwal by mu nastukał.
Faworytem zdecydowanym Mamed, ale liczę na Drwala. Może da się trochę zatrzymać ten cyrk jaki obecnie uprawia KSW, czyli Mamed - najbardziej zajebisty z najbardziej zajebistych tak, że UFC jest nawet dla niego ze słabe Smile
Mamed to dla mnie idealny przypadek jak Hector Lombard.Kubańczyk był prawdziwym rzeźnikiem w Bellatorze tam masakrował wszystkich.Jednemu gościowi w finale (Miller?) zrobił takiego tatara z mordy że szkoda się faceta zrobiło.Poszedł do ufc i co?wp*erdolił w pierwszej walce(nie wiem jak teraz bo mma interesuje się od święta)

*edit* to był Jared Hess
[Obrazek: jared_hess.jpg]
Karolina Kowalkiewicz właśnie dostała decyzję w Japonii z gospodynią! Mega ciężka walka, ale Polka dała radę. Brawo!
juz niedługo bo 13.12.2014 nasza Joanna Jedrzejczyk walczy w UFC ,jak wygra to może i następna walka o pas
Walka mistrzowska Karolina Kowalkiewicz - Joanna Jędrzejczyk o pas UFC. Byłoby super Smile
Przekierowanie