Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Druga próbka wykazała że było w porządku,choć pewnie jakiś tam kurz będzie się za nim ciągnął.
Za to trzecia że nie Smile


"Niestety, jak informują na razie nieoficjalnie amerykańskie i brazylijskie media powołując się na źródła w Stanowej Komisji Atletyki Stanu Nevada (NSAC) - trzeci wynik kontroli antydopingowej byłego mistrza UFC Andersona Silva (34-6 MMA, 17-2 UFC) po walce z Nickiem Diazem (26-10 MMA, 7-7 UFC) na UFC 183 w dniu 31-go stycznia w Las Vegas, okazał się pozytywny.

Wygląda na to, że brazylijski serial związany z badaniami i korowody wyjaśnień znów posłużą za kanwę kolejnej opowieści o dopingu w sporcie. Tym bardziej, iż rywal Andersona Nick Diaz także został złapany na używaniu marihuany, ale Diaz to odrębna historia."

fightsport.pl
Już niedługo kolejna (szósta) gala organizacji FEN






Tym razem kibiców Śląska będzie reprezentował Maksymilian Bratkowicz.

[Obrazek: 0.jpg]


FEN powoli staje się coraz większą konkurencją dla KSW, ciekawe jak to się ułoży na rynku MMA w Polsce.
pewnie każdy już wie że Michail Tsarev nie będzie rywalem Borsya Mańkowskiego,
Rosjanin dostał wysoką gorączkę, którą próbowano zbić antybiotykami i kroplówkami, jednakże „Samotny
Wilk” nie jest w stanie podjąć trzyrundowego boju z najmłodszym mistrzem w historii Federacji KSW.
Na jego miejsce organizacja zakontraktowała znanego z agresywnej i nieustępliwej postawy w klatce, Norwega irańskiego
pochodzenia i niedawnego pretendenta do pasa w organizacji Cage Warriors Mohsena Bahariego.
W związku z krótkim czasem do walki, Norweg nie zdąży zrobić wagi, tak więc na pojedynek ustawiono limit 80 kilogramów. Tym
samym stawką walki wieczoru KSW 30 nie będzie pas mistrzowski należący do poznaniaka.
Ja mam tylko nadzieje że Moks nakurczy islamiście-onLy th.is
Anzor, poległ,.Zachwalanie jego talentu przez włodarzy KSW, , dużo nad wyrost,
poza tym, Kleber Ernst,naprawdę dobry zawodnik,.
https://m.facebook.com/ronda.cips/photos...6367959382
UFC 184.Już dzisiaj w nocy,
Ronda Rousey vs Kate Zingano
Dzisiejszą walkę wieczoru gali Bellator Liam McGeary - Emanuel Newton powinni obejrzeć ci co uważają, że parter to "nuda" Smile

UFC 184 to bardzo słaba rozpiska jak na galę PPV. Już ostatnia gala Fight Night miała lepszą. Rousey jest jednak wielką gwiazdą i dzięki jej nazwisku wydarzenie się sprzeda.
(28-02-2015 09:38 PM)saliman1 napisał(a): [ -> ]Dzisiejszą walkę wieczoru gali Bellator Liam McGeary - Emanuel Newton powinni obejrzeć ci co uważają, że parter to "nuda" Smile

Ogólnie nie przepadam za mma, ale obejrzałem ten pojedynek i zrobił on na mnie spore wrażenie. Ten McGeary dziwny gość, strasznie wysoki (chyba coś koło 2m?), chudy, ale niesamowicie śliski, a do tego opanowany. Jego akcje w parterze palce lizać ^^ Z drugiej strony Newton okazał się kawałem twardziela - zebrał sporo łokci, a do tego był kilka razy w trudnej sytuacji, jednak walczył do końca.
Wala wieczoru na UFC zgodnie z oczekiwaniami...
Przekierowanie