Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przyszłoroczne Gale KSW 30 i 31 odbędą się w Polsce. Gala numer 32 w październiku uwaga ma zostać zorganizowana w Londynie!!
Na Wembley Arena,Top zawodnicy KSW zmierzą się z Młodymi, Perspektive fighters from London,Mamed w walce wieczoru oczywiście, .
Gdzieś słyszałem, że Mamed może stopować nawet rok więc raczej mało prawdopodobny jest jego udział w tej gali w Londynie. Jedno jest pewne, KSW musi na tej gali wyciągnąć wszystkich swoich najlepszych zawodników no i Pudzianowskiego ze względu na medialność. Khalidov,Pudzian,Bedorf,Materla,Mańkowski,Kowalkiewicz,Jewtuszko(o ile nadal będzie mistrzem bo podobno ma przejść do wagi wyżej) to byłoby coś!
Taka ciekawostka zoologiczna. Trener MMA z Lublińca:
[Obrazek: f5fa9bbf7126.jpg]
Więcej na ten temat: http://www.sadistic.pl/samozwanczy-klub-...331894.htm
Trzeba byc mega debilem żeby tak się oszpecić.
Jeśli ktoś oczekuję na tą godzinę 3.00 przypominam, że już za parę minut w UFC wystąpi nasza Joanna Jędrzejczyk Smile

No i Asia wygrała! Brawo! Czyżby walka o pas w UFC w przyszłym roku? Czekamy! Smile
Aaaa no i następna walka o pas !
Joanna by Submission? ?
Nie wiem jak to się nazywa w MMA, ale w boksie SD Tongue Dwaj sędziowie dali Aśce wygraną, jeden Claudii. Czy zasłużenie? Można by się spierać, ale to już inna historia.
Wiecie może jak nazywa się ten "puszysty" pan. Big Grin



To chyba Zuluzinho.

Pomyliłem się. Zuluzinho nie był taki gruby. To Emmanuel Yarborough.
Przekierowanie