Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki pas masz na myśli?
Alistaira Overeema mogli by mu załatwić Dos Santos to jednak za wysoka półka i nie będzie robił szopki ze swojej gali. Ale jeszcze nie raz zobaczymy pudziana na zagranicznych galach
Niech się z niego śmiejąWink Jest mi to obojętne. Pudzian to chyba najbardziej pracowity gość w Polsce i wiem, że da jeszcze kilka dobrych ciekawych walkWink Wydaje mi się, że w następnej walce pokaże na co go naprawdę stać. W kolejnych będzie coraz lepiej i coraz lepiej. Mam wrażenie, że na pewno wygra jakiś pojedynek z kimś wartościowym i naprawdę dobrym i tym którzy go skreślili będzie głupio.
To, że Sapp ma ujemny rekord nie znaczy, że to leszcz. To jeden z lepszych zawodników MMA w USA więc wybór go dla Pudziana mnie dziwi. Ale jestem szczęśliwy bo to będzie dobre widowisko. Jeszcze jak Pudzian wygra to już ogóle ;]
Jerome
Sapp to absolutny ogórek w tej chwili,taki zagraniczny Najman. On nawet nie ćwiczy do tych walk. Wyobraż sobie,że dwa tygodnie przed walką z Pudzianem Sapp ma walkę w Słowenii a 6 dni po Pudzianie walczy już w Australii... To jest poważny zawodnik? MASKOTKA MMA
To, że walczy często nie jest dowodem, że to leszcz. Może nie traktuje tych walk poważnie a dzięki nim właśnie przygotowuję się do jakiegoś big eventu? Taki sparing za kasę ...
Gdyby był dobry to by walczył dla Strike Force lub UFC a nie w SłoweniiSmile Poza tym że ma wygląd i wielką sławę nie ma niestety nic z cech zawodnika sportów walki a umiejętności to napewno nie
Weź tu z takim gadaj. Lepszy medialny Sapp niż no name z UFC. Ciekawe czy Pudzian wygra z tym "leszczem".
Sapp się sam pokonuje. Obejrzyj jego ostatnie pojedynki. Jeśli Pudzian chce coś w tym sporcie znaczyć to powinien patrzeć na klasę rywala a nie to że ktoś jest znany choć nic nie potrafi. Chyba że Pudzian chce robić show to ok,Sapp jak znalazł
No raczej chce robić show. Do UFC raczej nie będzie starował Tongue
Przekierowanie