Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nic dwa razy się nie zdarza. Pudzian nie popełni już takiego błędu i nie da się tak łatwo sprowadzić do parteru. Myślę też, że włodarze federacji KSW zrobią wszystko by Mariusz nie przegrał tak wyraźnie jak wtedy. K&L narzekali już, że Mariusz robi się coraz mniej popularny, a tylko wielki rewanż pozwoli znów wypłynąć mu na szerokie wody. K&L nie dadzą dobić kury znoszącej złote jajka. Do tego do KSW 24 ma jeszcze sporo czasu i choć wszystkich mankamentów nie poprawi to jednak coś może zrobić, że nie będzie prezentował się już tak fatalnie. Spodziwam się wyrównanej i dobrej walki na korzyść Polaka.
Mayorga, druga walka w mma:
http://www.youtube.com/watch?v=lRNgkJ1CWqw
Aldo obronil tytul, a Davis wygral z faworyzowanym Lyoto.Wink Czekam wiec na Aldo-Pettis, bo to jest jedna z niewielu walk ktora mnie mocno kreci... faworytem Brzylijczyk, ale niespodzianka jak dla mnie bardzo mozliwa.
Zastanawiem sie co po wygranej nad Machida bedzie z Philem, licze, ze otrzyma szanse walki o tytul, bo jest to naprawde ciekawy zawodnik.
Aldo miał farta, bo choć pierwsze trzy rundy zdecydowanie wygrał, to widać było, że Korean Zombie się rozkręcał. Wydaje mi się, że wygrałby to gdyby nie ta kontuzja.
Dopiero zauważyłem link do walki Mayorgi. Liczyłem, że już gościa nie wypuści z duszenia a tu klops. To nie dla niego chyba.
Podobno Rafał Jackiewicz ma walczyć w KSW. Jego debiut planowany jest na 7 grudnia.
Skąd te info?
Dana White już dawno mówił o planach organizacji gali w Polsce, więc nie ma w tym nic dziwnego. Gala UFC na pewno byłaby wydarzeniem, tylko jestem ciekawy kto przyciągnąłby kibiców na trybuny. Zdaje się, że nieprzypadkiem zatrudniają oni coraz większą liczbę Polaków.
Przekierowanie