Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Jak zdradził nam współwłaściciel KSW Martin Lewandowski, tylko przez KSWTV galę wykupiło ponad 40 tysięcy osób. To dwa razy więcej niż zdecydowało się na to ostatnio podczas KSW 37.

Do tego trzeba dodać jeszcze tych, którzy skorzystali z zakupu gali przez innych jej partnerów czyli m.in. UPC, Cyfrowy Polsat czy IPLA. Dane, wciąż spływają, procedowane są reklamacje czy zwroty, więc ostateczna liczba będzie znana niebawem.
http://www.sport.pl/inne/7,102005,218826...e-ppv.html

Wydaje mi się, że na bank pęknie granica 100 000 sprzedanych transmisji. Naprawdę dużo, jak na polskie realia, gdzie PPV na Głowacki vs Usyk sprzedano w liczbie 25 000 transmisji. Co, jak co, ale marketingowo KSW daje radę; pod tym względem boks w Polsce stoi 100 lat za MMA.
KSW już stoi wysoko w światowym mma , a cały czas się rozwija, organizacja jest coraz bogatsza co idzie z kontraktowaniem coraz lepszych zawodników.

Takich jak Parke np.

Boks w PL według organizacj KSW to trzeba przyznać, stoi w czarnym polu.
MMA rządzi!!! Conor niedługo zostanie najlepszym bokserem. Ma najlepszy cios w całym UFC i zniszczy waszego Floyda!!!
Kolego
Na tym forum staramy sie rozmawiac przy pomocy sily argumentow a nie jak w Twoim wypadku sily glupoty.
(11-06-2017 09:52 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Kolego
Na tym forum staramy sie rozmawiac przy pomocy sily argumentow a nie jak w Twoim wypadku sily glupoty.

Zobaczymy czy będziesz taki mądry po walce.
Moze pozostanmy na swoich stanowiskach,ja na pozycji myslacej a Ty w opozycji Wink
Chciałbym zobaczyć wasze miny po walce, hejterzy Krula!!! lol
Ja bym Twojej nawet przed walką nie chciał oglądać Smile
[Obrazek: Conor3.gif]
Po tej awanturze świat już nie będzie taki samExclamation kolejne starcie między
El Tosteronem Najmanem a Trybosnem. A zaczęło się od: co ty pierdolisz... Wink



I jeszcze ten Promotor który nie może powstrzymać śmiechu. . Tongue
Przekierowanie