Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No nie chciałbym być przez takiego obalony i sprowadzony do parteru Big Grin
Dzięki Saliman. Po jego walkach widzę, że tylko groźnie się prezentuje, ze skutecznością jest już gorzej. Ale i tak bym nie chciał, aby taki ktoś na mnie upadł. Wink
Tutaj jego przegrana walka z dużo mniejszym polskim sumitą.



Zapewne nie znam wszystkich sportów i sztuk walki, ale z tych co znam to wiem, że na pewno zawodnikiem sumo to bym nigdy nie chciał być. Wink
Marcin Najman wins via guillotine choke, 1st round

Można umierać spełnionym, widziałem już wszystko Big Grin
Kariera Marcina wróciła na właściwe tory. Teraz czekać na wynik eliminatora do walki z El Estrogenem, w którym zmierzą się Szostak z Bazelakiem XDDDD.
Widział ktoś Szostaka na worku?Gdy to oglądałem zadałem sobie pytanie-czy to są jaja czy może boksowanie.
Generalnie ci wszyscy kulturyści którzy zaczęli trenować/walczyć na galach MMA powodują ogromną dawkę uśmiechu.
Najmany, Szostaki? To ja może na marginesie wspomnę, że juz za tydzień Jon Jones vs Daniel Cormier Smile
Nie mogę się doczekać aż Bones spacyfikuje Cormiera,spoko,świetny z niego fighter,ale ostatnio tylko gada.Licze na demolkę łokciami i kopnięcia na kolana Big Grin
Przekierowanie