Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(08-12-2013 02:07 PM)BMH napisał(a): [ -> ]1)Khalidov, posiada dwa obywatelstwa. Nie wiedze wiec nic zlego w napisaniu o Mamedzie-Polak.
Więc nie zmienił obywatelstwa, tylko otrzymał drugie. Poza tym narodowość i obywatelstwo to dwie różne rzeczy.

(08-12-2013 02:07 PM)BMH napisał(a): [ -> ]2)Ugonoh... Jezeli Ty masz nawet obiekcje o narodowoc chlopaka ktory jest urodzny w naszym kraju, to musisz byc rasita. Ja nigdy nie mialem uprzedzen na tle rasowym, i daleki jestem od oceniania przynaleznosci ludzi do danego panstwa, patrzac po kolorze skory. Koniec i kropka.
Ale ja nie mówię o przynależności do państwa, tylko o narodowości. A narodowości nie da się zmienić żadnym papierkiem. Brzydzę się rasizmem, ale nazywam rzeczy po imieniu.

(08-12-2013 02:07 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Michalczewskiego w momencie zdobywania najwiekszych sukcesow uwazalem za Niemca, Ty mogles go traktowac jak swojego.
Tu nie chodzi o to jak ktoś kogoś traktuje, tylko o rzeczy których nie da się zmienić. A swoich genów nie zmienisz.

(08-12-2013 02:07 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Zebysmy sie dobrze zrozumieli... Miroslav Klose, to w Twojej ocenie Polak... Zgadza sie? Albo inaczej... Ketchel, to Twoim zdaniem Polak?Big Grin
Klose jest takiej narodowości jakiej są jego rodzice. Urodził się w Polsce, ale nie wiem czy w rodzinie polskiej, śląskiej czy niemieckiej. Ketchel? Jego rodzice przyjechali do USA z Polski, a więc był Polakiem z amerykańskim obywatelstwem.
Napiszę coś co już napisałem na głównej.
Rasizm podobnie jak antysemityzm to wymysł zainteresowanych jako parasol ochronny dla własnych zachowań często niezgodnych z ogólnie obowiązującymi zasadami.
Rasizm wymyślili czarni ,aby realizować i chronić swoje postępki.
Przykład:
Jak murzyn Ciebie kopnie w dupę to jest to wybryk chuligański.
Jak Ty murzyna kopniesz w dupę to jest to rasizm.

Dlatego ostrożniej z tym wyrzekaniem się rasizmu i deklarowaniem wyznawania „prawd powszechnie obowiązujących”

[Czytając te wszystkie wasze pochopne posądzenia o rasizm nawet z powodu krytyki czarnego oznajmiam wszystkim, że zgodnie z waszą bardzo ograniczoną teorią rasizmu - jestem rasistą]
Zaraz zaraz skoro Mamed reprezentuje Polske i ma obywatelstwo to dla mnie jest on Polakiem,Izu urodził się w Polsce,ma obywatelstwo więc jest Polakiem takim jak ja i ty i nie widze w tym nic dziwnego.Mówiąc o narodowości masz na myśli obywatelstwo,rase czy pochodzenie rodziców?
@BMH

Ty znowu manipulujesz .

Mówimy o rasizmie współczesnym , który jest na lini stosunków biały -czarny.

Natomiast to o czym Ty piszesz w Stanach czy RPA było rasizmem.
Tam ograniczano prawa obywatelskie i były one inne dla białych a całkiem inne dla czarnych. I to był rasizm którego nie popieram

Nie manipuluj tylko i wyłącznie w tym celu ,aby udowdnić, że nie mam racji.
Czemu to służy?
Dałem powyżej wymowny przykład o kopnięciu w dupę ,aby było wiadomo co mam na myśli.

A Ty o niewolnictwie. Bądź poważny.
(08-12-2013 04:01 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Mówiąc o narodowości masz na myśli obywatelstwo,rase czy pochodzenie rodziców?
Narodowość to narodowość, czyli pochodzenie etniczne. Nie wiem czego tu nie rozumieć. Gdyby Twoi rodzice (Polacy) pojechali do Chin, tam zamieszkali, tam spłodzili Ciebie, to byłbyś Chińczykiem?

(08-12-2013 04:06 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Katchel, to Twoim zdaniem Polak?
Skoro jego rodzice byli Polakami, to on raczej nie był Zulusem Smile

Możesz uważać Mameda za kogo chcesz, nawet za Polinezyjczyka. Ale nie zmienisz jego genów. Bez względu na to jak go będziesz nazywał, gdzie będzie mieszkał, jaki będzie miał paszport, to do końca życia pozostanie Czeczenem. Sam zresztą to mówił.
(08-12-2013 04:06 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Tia, jasne... rasizm wymyslili murzyni, a obajwilo sie to tym, ze biali calymi latami ich upokarzali i zmuszali do niewolinictwa.

Metzger
Katchel, to Twoim zdaniem Polak?

Mamed ma podwoje obywatelstwo, wiec nie widze nic zlego w nazwaniu go Polakiem, czy Polakiem o pochodzeniu takim, i takim...
Ugonoh, to urodzony w Polsce, polski obywatel... jest wiec w moim przekonaniu Polakiem.
Klose, to dla mnie Niemiec, nawet mimo korzeni.
Darek najwieksze suckesy odniosl jako Niemiec... grali mu Niemiecki hymn, wychodzil pod ich flaga i mowil po Niemiecku. Traktowalem go wiec jak Niemca.

Jaja, napisalem kilka zdan o pozycji Mameda w MMA na swiecie, a tu placz na dwie strony, bo jak ja smielem nazwac go Polkiem.Big Grin

1. No i co z tego ? To usprawiedliwia obecną dyskryminacje białego człowieka ?
2. No bo nie jest Polakiem i nigdy nim nie będzie .
@Metzger
I wszystko jasne. Lepiej nie można togo wyjasnić . Zrobiłeś to na dobrych przykładach.

Ale inni mają problem z logiką i nigdy tego nie zrozumieją . Będą urabiać różne teorie dla własnych celów.
Podobnie jak w innych tematach.
(08-12-2013 04:35 PM)BMH napisał(a): [ -> ]-To nie pochodzenie swiadczy o Twojej narodowosci, a obywatelstwo(przynajamniej ja to tak odbieram).
No i mamy powód całego nieporozumienia - po prostu nie znasz znaczenia słowa "narodowość".

(08-12-2013 04:35 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Najczesciej sie slyszy jednak, ze jest Polakiem z Czeczenskimi korzeniami, i mnie rowniez takie okreslenie pasuje.
Akurat takie określenie wprowadza w błąd, bo sugeruje pochodzenie mieszane, podczas gdy Chalidow to czystej krwi Czeczen. Najbardziej poprawnym określeniem byłoby "Czeczen reprezentujący Polskę" lub "Czeczen o polskim obywatelstwie".
Ale inni mają problem z logiką i
nigdy tego nie zrozumieją . Będą
urabiać różne teorie dla
własnych celów.
Podobnie jak w innych tematach.
***
Powiedział RSC-2 który twierdzi że walka F.M-ODLH była ustwioną...
Carl Froch nie ma nic wspólnego z Polską, jest żydem. Jego rodzina wyemigrowała z Polski do UK .
Przekierowanie