Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No i niech idzie do MMA, ale to po zdobyciu złotego medalu na igrzyskach w 2016 roku.
Nie szalejmy panowie... Zapasy a walka na pięści to dwa światy
@PeterManfredo
Chodzi o to, że Janikowski sam wyraził chęć do przejścia do MMA i ma do tego świetne predyspozycje. Świetne zapasy, bardzo ważna technika w MMA. Do tego ma jakieś tam tytuły w amatorskim MMA. Do tego bardzo mnie inspiruje ten chłopak. Wielki twardziej, byczysko w dodatku łysy. Wygląda groźnie a w wywiadzie dla TVP rozpłakał się jak dziecko jak by zdobył co najmniej złoty medal. Od tamtej chwili jestem jego fanem. Prawdziwy przykład sportowca, twardziela o miękkim sercu.
Zapasy mogą bardziej się przydać w MMA niż boks. Sami wiemy jak kończą bokserzy próbujący sił w MMA. Ponadto osoby trenujące zapasy mają ogólną sprawność fizyczną lepszą niż bokserzy. A jestem pewien, że Janikowski uderzyć umie, a i przyjąć pewnie też.
Janikowski to kawał twardziela, jego wygląd mówi samo za siebie! widać, że się na treningach nie opiernicza.
UFC 151 odwołane, Henderson kontuzjowany ...
Mariusz Pudzianowski zanotował wczoraj cenne zwycięstwo nad Amerykaninem Greckiego pochodzenia Christosem Piliafasem. Brawo Pudzian!
Pudzian jak najbardziej na plus,rozjechał pewnego siebie Greka i udowodnił,że tanio skóry nie sprzedaje;p
Co do Różala i Błachowicza to przy okazji ich walk nasuwa mi się jeden wniosek...W pojedynkach Polak vs Obcokrajowiec nie ma opcji porażki Polaka na punkty...Na KSW oczywiście
@PeterManfredo
Różal wygrał bezdyskusyjnie... co do Janka no to jego zwycięstwo zostało troszke, ale to troszke naciągnięte. Mógł być remis lub dogrywka, ale myślę, że werdykt taki jaki był nie skrzywdził Houstona. Warto też zaznaczyć, że Błachowicz chyba 3 tygodnie przed walką zerwał wiązadła.
Były mistrz świata IBF w wadze lekko półśredniej Lovemore Ndou (49-13-2, 31 KO) zadebiutuje w MMA
Przekierowanie