Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak się prezentując jak na tym filmiku to do szkoły
zabrał by go nawet Malignaggi, ba Syrowatka Wink
PLMMA mocno wchodzi do szerokiej publiczności. Jakoś na tygodniu podpisali umowę z Tv PULS, a dzisiaj ogłosili pierwszy super mega hit, Najman - Trybson...
Dziśiaj o tym czytałem, patrzę w nagłówek "Wielkie MMA w TV Puls , myśle ni .uja UFC? Wink

A tu Trybson i Kołecki ....
Coś dziwnego dzieje się z MMA w tym roku. Zawsze wydawało mi się, że sędziowanie było uczciwsze niż w boksie, ale minął ledwie miesiąc w 2017, a już odnoszę wrażenie, że zobaczyłem więcej złych decyzji niż w całym 2016. Dzisiaj w żenujących okolicznościach dali wygraną Andersonowi Silvie (choć można było mu tam nadciągnąć tylko jedną rundę), w Styczniu obrabowali Helda. Na ostatniej gali moim zdaniem niesłusznie przegrał też St. Preux. Zawsze oglądałem UFC mając przekonanie 90%, że punktacje będą uczciwe, ale w tym roku po obejrzeniu kilku gal odnoszę wrażenie jak by sędziowie rzucali monetą, a nie oglądali walki.
Pewnie w UFC zaczynają wchodzić w grę duże pieniądze, a zatem normalne, że zaczynają się przekręty.
Walka tyśiąclecia na horyzoncie Cool trash talk Najmana
w stronę trybsona o mało nie doszło do legendarnej
bójki na konferencji tv puls


Właśnie chciałem to wrzucić wczoraj, ale raczej w temat ciekawych filmików z Youtube'a z dopiskiem "Sensei Najman ustawia frajerów do pionu". Big Grin
HuhHuh
Najman piękny trash talk XD.
(13-02-2017 10:06 AM)BOKS napisał(a): [ -> ]Właśnie chciałem to wrzucić wczoraj, ale raczej w temat ciekawych filmików z Youtube'a z dopiskiem "Sensei Najman ustawia frajerów do pionu". Big Grin

Wiesz co by się stało jakby ci obaj zetknęli śię wczoraj
pieśćiami?

Robrzmiałyby gromy ,niebo rozstąpiło by śie
aby sam najwyższy mógł oglądac te starćie,
Australia połączyłaby się z Azją byleby ludzie
mieli bliżej na ten pojedynek, a ppv byłoby
wtedy bezcenne !
Przekierowanie