Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dywagacje, gdzie fan każdej z wersji poda sto arguementów, którym ciężko będzie zaprzeczyć.
Oficjalnie UFC 200 lipiec,

●Conor McGregor vs Nate Diaz 2, pòłśrednia

●Jose Aldo vs Frankie Edgar, o pas tymczasowy w kategorii piòrkowej.


Liczyłem na rewanż Aldo vs McGregor w piòrkowej o pas pełnoprawny Notariousa
no ale podobno Conor miał obsesję na rewanż z Diazem Wink
liczę na powtórkę Nate Smile

Aldo vs Edgar wyborne zestawienie że aż żal, o pas Interim,
Mistrzem jest Conor, i tak pozostanie po UFC 200
kibicuje Edgarowi,.
[Obrazek: 13051672_10154765554189041_1388909388316...e=57A6882B]
Kurczę, Cris Cyborg, chyba moja nowa idolka. Big Grin Niezła rzeźniczka. Tongue
And The New!!!


Karaoglu dobrze sobie radzi. Widać, że jest o wiele silniejszy od Khalidowa. Zobaczymy, jak się to zakończy.

Khalidow to przegrał. Zobaczymy czy będzie uczciwy werdykt.
To KSW to jest rak. Jak można tak oszukać, kto to sędziuje?
Sam Mamed źle się czuł z tym werdyktem.
Mamed zawiódł na całej linii. Jednak co do werdykty to nie mam pewności czy aby na pewno był taki wał, bo padły mi wszystkie streamy podczas tej walki. Jednak z tych fragmentów które mi się przewinęły to widziałem 1 rundę wygrana przez Mameda i 3 wygraną przez Aziza, natomiast nie jestem w stanie ocenić 2 rundy która w tym wypadku była decydująca.
Jak dla mnie, powinien zwyciężyć Turek. 1 runda była dosyć wyraźnie dla Khalidowa, druga była z kolei wyrównana, ale ze wskazaniem na Karaoglu i trzecia zdecydowanie dla pretendenta. Sędziowie mogli dać remis i podyktować rundę dodatkową; wtedy nie byłoby takiego smrodu. A tak, po słabym występie, Khalidow otrzymał prezent od sędziów.

Myślałem, że nic bardziej sensacyjnego niż uduszenie Mariusza "Ja nie odklepałem" Pudzianowskiego przez Różala już nie zobaczę tego wieczoru, a jednak sędziowie zapewnili dodatkowe, choć negatywne, emocje w pojedynku Khalidowa i Karaoglu.
Przekierowanie