Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ten Don Frye to jednak był kozak Big Grin Tylko wygranych w UFC to rzadkość. Co do walki z Japończykiem? Czy tylko mnie ona smieszy ?
Z powodu brak boksu, z pewnością zobaczę pojedynek Jones vs Cormier, obstawiam cięzką przeprawę Jonesa. Jones jeśli wygra, to pewnie zawalczy z Gustafersonem i tego pojedynku oczekuję bardziej. Tak wiec Jones przez KO.




XD
Jaka Polska tv nadaje Jones-Cormier?
Żadna.....
Cześć Kuba,dzięki za odpowiedź Smile
Nie no ch#jowka straszna,myślałem że orange się skusi.
Orange już praktycznie nie ma. Od 1 stycznia zostało zwolnionych 90% dziennikarzy i przestano produkować wszystkie programy autorskie. Jeśli do 30 czerwca nie znajdzie się ktoś, kto tą stację kupi, zupełnie przestanie istnieć. Do tego czasu będą korzystać tylko z praw, które mają wykupione. Czyli stacja jest w agonii. Nie ma co na nią liczyć, jeśli chodzi o jakiekolwiek prawa.
Jones jednogłośną decyzją, Cormier nie miał większych szans.Jones był aktywniejszy, miał wiecej obaleń, a w dystansie ładnie punktował. Oglądałem 5 walk, w których wszystkie walki skończyły się jednogłośną decyzją.
Ja się najbardziej ciesze z wygranej Cerrone,facet jest w niesamowitym gazie,chciałbym żeby już dostał tego titleshota z wygranym Dos Anjos-Pettis,ale pewnie czeka go jeszcze ostateczny eliminator z Nurmagomedovem.
Cerrone pokonał Mylesa Jury’ego, choć po pierwszej rundzie myślałem ,że będzie odwrotnie.Co do JJ to jakoś nie zachwycił, jeśli przejdzie do HW to nie widzę go z czołówką.
Przekierowanie