Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Beryl
Dokładnie, też mi szkoda Pudziana. Stara się jak nikt inny, widać postępy, stara się i jest z walki na walkę lepszy.
Gawlak
Niestety nie masz racji, nie może wrócić do WWE ponieważ ma kontrakt w UFC podpisany w taki sposób, że już nie może wrócić do WWE... nie wiem o co dokładnie chodzi ale chyba chodzi o to że w kontrakcie ma np jeszcze 5 walk do rozegrania a jako, że skończył karierę to już ich nigdy nie rozegra a więc nie może wrócić do innych sportówSmile Chyba że stoczy te 5 walk. Jakoś tak.
Crumb
ja tylko przypuszczałem,ok. a z ta klauzulą w kontrakcie , o ktorej wspomniales... az niewolnictwem mi tu zajezdza, buhahah xD


faktycznie, jest taka wzmianka ^^ Ale White powiedział, że zawsze można się dogadać Wink nie wykluczone,że Dana coś szykuje i Brock jeszcze zawalczy w UFC "D
no faktycznie Wink
A co PAnowie myślicie o UFC142??? Aldo obroni tytuł?
to chyba waga piórkowa? nie interesuje się za bardzo innymi wagami niż tą najcięższąSmile więc nic CI nie powiem na temat Aldo. Moim marzeniem jest zobaczyć walkę Fedora z Overeemem. Mam nadzieję, że do tej walki dojdzie i będzie to zacięta walka.
OVereem nawet w tej chwili mówi,że jego marzenie, to walka z Fedorem ^^ Ale jest już raczej nie możliwe :/
Dana wyśmiewa TLE ,a Ali z ufc raczej szybko nie odejdzie Wink
Fedor jest już skończony, właściwie to od dawna. Zresztą od czasów pride to walczył z ogórami.
BeBaD

nie łam mi nadgarstków :O

zwycięstwa (kolejno) nad Sylvia,Arlovskim i Rogersem, a potem 3 przegrane z Werdumem, Silvą i Hendersonem....i to twoim zdaniem "ogóry"?????
coś ci się pomyliło.
dokładnie:D zresztą każdy jakiś taki obsrany podchodzi do tego Overeema. Fedor nie patrzy na wagę i umiejętności, idzie jak czołg;d wydaje mi się, że to sprawiłoby problem Overeemowi. Tempo walki.
Swoją drogą kto pamięta walkę Fedora z Werdumem? Fedor zaatakował, od razu się rzucił. Jest mu obojetne czy będzie bił się w stójce czy na parterze. Jest ogólnie rozwinięty i ma umiejętności natomiast walka Oveerema z Werdumem była nudna jak flaki z olejem. Lubię Alistaira ale prawdziwy mistrz nie powinien się bać bić w parterze a w tej walce Overeem zdecydowanie się bał. Fedorowi byłoby to obojętnie:) Za to go uwielbiam. Umiał wychodzić z każdej sytuacji i w każdej umiał się znaleźć. Prawdziwy mistrz. Liczę na tą walkę Fedor vs Alstair.
Przekierowanie