Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja jak to zobaczyłem pierwszy raz, to myślałem, że to jakaś ustawka, na potrzeby jakiegoś filmu, czy ogólnie, że to jaja jakieś byli Smile
Nie rozumiem,dla mnie świetna walka .
Złapali się za łby i napierdalali czyściochy - dla mnie to był niecodzienny widok.
Pride-Where champions are made.Dla mnie gale z Japoni były magiczne Emelianenko,Cro-Cop,Nogueira to samo K-1 i mój absolutny ulubieniec Andy Hug.
Sapp w szczytowej formie też tam walczył nie? Jeszcze zanim stał się klaunem.
Walczył,walczył w K1 pokonał nawet 2x Hoosta(jednego z tbe) ówczesnego mistrza ale wycofał się przez kontuzje z walk turniejowych(na jego miejsce wszedł Hoost i wygrał,chyba tak)Polecam walke z Cro-copem tam Bob po otrzymaniu ciosu się rozpłakał.
Pride swego czasu usunelo w cien Amerykanskie MMA. Wszystkie gwiazdy ze Stanow uciekaly do Japonii, bo szedl z tym i lepszy hajs i wieksze sportowe wyzwania. Jak PRIDE bylo na topie, to UFC bylo dla bardzo biedne.
Panowie kiedy dokładnie jest ta walka z UFC lidera P4P Jon Jonesa z Cormierem?
W tą sobote.
o ja pier, , Myślałem że w lutym, , dzięki za info Joker,na tą walkę trzeba będzie odpalić streama.
Przekierowanie