Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gwiazda YouTuba

"a po drugie pewnie, że chęć zarabiania jeszcze większej kasy ( jeżeli w ogóle nie jest ci potrzebna, a kasa, którą już zarabiasz jest w pełni wystarczająca by żyć jak trzeba ) to chciwość i pycha. I takie coś odbywa się najczęściej kosztem kontaktów z rodziną, zaniedbywaniem dzieci, żony itd. Światem rządzi kasa! kasa=szatan."

To wyrzeknij się kasy a wyrzekniesz się szatana.TongueBig Grin
@BESTIA
Nie mam się czego wyrzekać bo nie mam kasy.
(23-07-2013 01:06 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Sam kiedyś pisałeś, że Khalidov dałby radę z wieloma czołowymi zawodnikami z UFC a teraz piszesz, że jest to zawodnik na skalę europejską i nie ma co przechodzić do UFC...

W czym to koliduje?Jezeli Twoimi argumentem ma byc moje zdanie na temat umiejetnosci/talentu/obecnych mozliwosci Mameda, to skoncz najlepiej temat, bo jest to-sorry za slowa- beka do kwadratu Do dzis uwazam, ze niejeden sredni z UFC jest w zasiegu Mameda, tylko jakie to ma przelozenie na Twoje insynuacje, ze albo jedzie do UFC, albo jest zachlannym dorobkiewiczem? Syndrom MenageraSilengo Ci sie udziela, tylko to co on Adamku, to Ty o Khalidovie.Wink

(23-07-2013 01:06 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]idąc Twoim tokiem rozumowania Mamed nie powinien przechodzić do UFC bo walki o pas i tak nie dostanie... po pierwsze nigdy nic nie wiadomo, gdyby Mamed jakimś cudem wygrywał w UFC to mógłby taką walkę dostać nawet po 2-3 walkach...

Ja jak nie mam o czyms pojecia, to albo nie wypowiadam sie w ogole, albo na wstepie zaznaczam, ze jestem laikiem, i moge pisac glupoty.
Mozesz takie opowiesci-2-3 walki i walka o pas- wlozyc sobie miedzy bajki. No name z Polski po 2/3 walkach i walka o pas?Big GrinBig Grin Jest to najwieksza glupota jaka w tym temacie czytalem, ktora ewidentnie daje do zrozumienia, ze nie masz pojecia o tym co piszesz.Blush

Przykald Krzyska Soczynskiego powinien tu robic za przykald, jak gosc o talencie podobnym do Mameda, ktora ma w Stanach i Kandzie fanow, nigdy takiej szansy nie dostal.

(23-07-2013 01:06 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Druga sprawa w KSW Mamed też nie jest mistrzem, też zapewne walki o pas nie dostanie bo przecież z Materlą bić się nie chcą. Skoro walczy w KSW ( i wcale żadnego pasa nie potrzebuje) to dlaczego miałby w UFC chcieć walczyć o pas? czy uważasz, że Mamed jest aż tak dobry?

Oka, nie ma pasa, ale jest dla wiekszosci na ten moment najlepszym Polskim zawodnikiem p4p z KSW i najbardziej sprawdzonym, a pasa w walce nie stracil, po prostu jego nazwisko nie potrzebuje tytulu by ludzie go kochali i ogladali... on jest i tak dla wielu mistrzem, gosciam do ktorego przyjedzaja swietni zawodnicy w celu pokonania go. Poogladaj wywaidy z jego rywalami, to zrozumiesz co sadza o Mamedzie czolowi Europejscy zawodnicy.

(23-07-2013 01:06 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Po pierwsze Mamed to żadne Polski mistrz, to jest Czeczen.


Ale jednak Polak(ja to respektuje), bo ma nasze obywatelstwo, Ty mozesz sadzic inaczej, choc fakty temu przecza!

(23-07-2013 01:06 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Po drugie topem światowym nigdy nie będzie dopóki nie przejdzie do UFC...


Ale jestes odkrywczy... a ktos w tym temacie pisal, ze jest swiatowym topem?Rolleyes Nie, pisalem ze moglby pobic Bispinga, czy kilku innych... tylko co z tego? Przeciez to tylko moje zdanie podparte tym, ze ogladam grube lata UFC.

(23-07-2013 01:06 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]reasumując te całą dyskusję, dla mnie Mamed to sportowiec bez ambicji, tylko zarabiać kasę i tyle. A przecież Mamed jest w swoim primie...

Piszesz tak, bo sie nie znasz, Twoja wiedza jest zerowa, jezeli nie doceniasz tych gosci ktorzy sa tu zapraszani na gale KSW. Mamed walczy z solidniakami, lub czolowymi lokalnymi gwiazdami, czyli takimi samymi jak jest on sam, a to ze Ty ich nie znasz, to tylko Twoj problem, a nie Khalodova, czy kibicow co sie bardziej zorientowani. Niedawno pisales, ze Melvin Manhoef, to nie jest prawdziwy zawodnik MMA.Big Grin
Dla mnie Twoje posty w duzej czesci to jawny hejt! Masz zal o to, ze jest popularny bardziej niz inni Polacy, ze dobrze zarabia, ze nie jedzie za ocean bo tu ma wszystko czego potrzebuje, ze sobie dorabia poza ringiem, ze przegralby z zawodnikami z ciezszych dywizji... niskich lotow to jest. Czepiasz sie takich glupot, ze jestem zaskoczony, ze w ogole cos chcialem tlumaczyc.

Jak zapytalem dlaczego nie wymagasz tego samego od Janka, czy Materli, to odpisales... bo oni nie sa tak popularni. Czy Ty siebie sam czytasz?Huh Teraz to popularnosc i to jeszcze w Polsce ma byc przepustka do UFC, a nie umiejetnosci? Przeciez Blachowicz, tez moglby wygrac z niejednym solidniakiem z UFC. Jak to popularnosc ma byc wyznacznikiem czegos tam, to czekam az Pudziana zaczniesz wysylac do UFC, albo Najmna do walki o pas.Tongue

Jakbys taka sama maira mierzyl Adamka, co Mameda, to byloby extra.Smile
@BMH
Ale się rozpisałeś... nawet zbytnio czytać mi się tego nie chce. Kompromisu tak czy siak nie będzie, szkoda mojej klawiatury na pisanie do ściany. A co do obywatelstwa to nawet chińczyk może sobie załatwić polskie, to znaczy, że jest polakiem?
Nie czytaj, przeciez nie potrzebujesz wiedziec wiecej niz wiesz teraz, bo i tak mierzysz wszystkich swoja miara, co z tego, ze piszesz czesto smieszne rzeczy..Tongue

Prawnie tak wlasnie by to wygladalo... mozna miec przeciez dwa obywatelstwa. Jezli ktos sie czuje Polakiem, to ja to respektuje.
Rozumiem, ze kiedy Michalczewski zdobywal pas, i grali mu hymn Niemiecki, i calowal Niemiecka flage, top byl dla Ciebie Polakiem, a nie Niemcem... Tak?
@BMH
Tak, fałszywym polakiem. Narodowość to nie kawałek papieru tylko coś co płynie we krwi.
Wiec Mamed, to jest falszywym Czeczenem jak rozumiem?
@BMH
Sytuacja Mameda jest trochę inna... on musiał uciekać z kraju bo wszyscy wiemy co tam się dzieje. Obywatelstwo zmienił bo musiał, inaczej eksmitowali by go z powrotem do Czeczeni.
Dlaczego musieliby go eksmitowac, przeciez moglby sobie zalatwic karte pobytu, czy wize? Pytam, bo w tym temacie, to ja jestem laik. Asłambek Saidow chyba nie zmienial obywatelstwa.
@AFPL
Mamed przybył tu będąc nikim. Przybył z kraju owładniętego wojną i po zapewne mega ciężkim okresie życia będąc młodym chłopakiem - i Ty go nazywasz gościem bez AMBICJI? Ja pie*dolę..
Mam do niego OGROMNY SZACUNEK. Bo osiągnął coś mimo przeciwności losu. Stał się tu gwiazdą bo ma wielkie umiejętności ale również na każdym kroku dziękuje KSW za daną szansę i fanom za wsparcie. Nie idzie do UFC bo za mało płacą.. Ma do tego prawo. Ma swoje lata w UFC masa silnych rywali, droga do pasa daleka. Jeśli tam iść w jego sytuacji to TYLKO za dobry hajs. Sławę, efektowne gale i fanów ma w Polsce.
Porównania z Adamkiem to żart. On ciągle wciska kit swoim fanom. Z kim by się nie bił to : silny rywal i będzie świetna walka. Gada o MŚ a walczy z kelnerami, odrzucił prawdziwe wyzwanie jakim był Pulev i wybrał Grano.. Idzie na mistrza nie ma co. Mamed do UFC isc na siłę nie musi. Ma tutaj silnych rywali. Adamek gdyby miał walczyć z Horacym z Dr. Quinn to też by gadał że rywal w formie zycia.
Przekierowanie