Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przepiękna ta Ariane Lipski. Aż się normalnie zakochałem. Tongue
(15-11-2015 10:26 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]To żeś dowalił z Gołowkinem. Facet jest w swojej wadze tym kim Rigo, Floyd, Ward, Kowal i Kliczko w swoich. Nie wiem gdzie trzeba mieć oczy, by tego nie widzieć.

Nic nie dowalil a napisal sama prawde. Ronda byla wlasnie od jakiegos czasu tym , czym jest od niedawna dla szereszgo grona GGG. To co napisales powyzej mozna bylo smialo napisac o tej babce.
(28-11-2015 10:05 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Nic nie dowalil a napisal sama prawde. Ronda byla wlasnie od jakiegos czasu tym , czym jest od niedawna dla szereszgo grona GGG. To co napisales powyzej mozna bylo smialo napisac o tej babce.
Ech... Miałem na myśli to, że niektórzy jeszcze przed porażką uważali Ronde nie za ansolutny i obiektywny nr 1, tylko za dobrą zawodniczkę, wokół której jednak stworzono nieadekwatny hype m. in. dobierając słabe przeciwniczki. Z Gołowkinem sytuacja jest odwrotna - jest obiektywnie niekwestionowanym hegemonem swojej wagi, ale jego medialność jest nieproporcjonalnie niska w stosunku znaczenia sportowego.
A czy mieszane sztuki walki mają taką stronkę, jak bokserzy boxrec? Tak aby móc dość szczegółowo zapoznać się z historią walka zawodnika?
Wilczek, oto i ona.

http://www.sherdog.com/
Michał przepraszam, ale to była walka. Nie chcieliśmy jej. Zmusili nas.

"Zmuśili nas" -tak to funkcjonuje, ,,
Wink

Mamed niszczy Materle.
(28-11-2015 10:16 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Ech... Miałem na myśli to, że niektórzy jeszcze przed porażką uważali Ronde nie za ansolutny i obiektywny nr 1, tylko za dobrą zawodniczkę, wokół której jednak stworzono nieadekwatny hype m. in. dobierając słabe przeciwniczki. Z Gołowkinem sytuacja jest odwrotna - jest obiektywnie niekwestionowanym hegemonem swojej wagi, ale jego medialność jest nieproporcjonalnie niska w stosunku znaczenia sportowego.


No idac w ta strone, to Golovkina tez niejden nie uwaza za numer1, a jedynie za dobrego zawodnika/dobrego mistrza, ktory rozni sie tym od Rondy, ze hype na niego jest jak narazie kiepski jak na mozliwosci sportowe. UFC w Stanach maja renome, a K2 nie, stad ta dysproporcja popularnbosci na korzysc babki. Golovkin u Aruma bylby juz gwiazda od wielu lat i dziwi mnie, ze wielu wciaz jest tak slepych na ta oczywistosc. Sportowo tak samo Ronda do niedawna, jak Golovkin do dzis, to oczywisty top swoich dywizji.
Jakby ktoś jeszcze nie widział tych 30 sekund:



Co jak co ale Mamed to zajebisty gość, , technicznie jest jednym z najlepszych jak nie najlepszy w Europie
miesza sztuki walki, low kicki, kolana zajebiste.
Szkoda że nie spróbuję swoich śił w UFC , .
Właściwie to dlaczego nie spróbuje? Z tego, co pamiętam to już jedną nogą był w UFC. Co się takiego stało, że jednak nie przeszedł?
Przekierowanie