Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Piąta runda walki Lawlera z Conditem to chyba pewniak do rundy roku. Co się tam wyprawiało, to aż się rozbudziłem.
Werdykt lekko kontrowersyjny, ale moim zdaniem słuszny. Mam wrażenie, że ten pojedynek był tak równy, że zwycięstwo i jednego i drugiego da się spokojnie obronić. 1 i 4 runda dla Carlosa, 2 i 5 dla Robbiego. Decyduje trzecia, w mojej opinii minimalnie lepsza dla mistrza, ale w zasadzie... remisowa.
Na dzisiejszej konferencji prasowej promującej galę UFC 197, Conor McGregor i Rafael dos Anjos po raz pierwszy spotkali się „oko w oko”.



Będzie ostro, po tym jak ostatnio Dos Anjos rozwalił w pierwszej rundzie
Cowboya Cerrone w rewanżu, staje się poważnym kandydatem aby zagrozić
Conorowi,
Który będzie miał okazję zdobyć pas w kolejnej kategorii, tym razem w lekkiej,
ale ta kategoria to królestwa Dos Anjosa.
Już nie mogę się doczekać.
Wczorajsza Gala Bellatora
Walka Kimbo Slice vs. Dada 5000
Ksw ze swoimi Freakami swego czasu to liga mistrzów Big Grin
Tu mamy tą walkę gdzie atak serca był tylko kwestią czasu! ! Wink


Nie lepsze widowisko pokazano w walce wieczoru, czyli pojedynku Gracie z Shamrockiem (101 lat łącznie). To co Bellator zafundował było na poziomie walk wieczoru MMA Attack.
To były jajca nie gala.
Nieźle się uśmiałem na tej walce. Big Grin
Dzisiaj również ciekawa Gala UFC Fight Night 84 Londyn z dwoma Polakami, Danielem Omielanczukiem i Krzysztofem Jotko,
w walce wieczoru Legendarny Anderson Silva,
Transmisja w extreme sport Chanel (cp) od godz 21.00


Walka wieczoru:
185 lbs: Michael Bisping (185) vs. Anderson Silva (186)

Karta główna:

185 lbs: Thales Leites (186) vs. Gegard Mousasi (185)
170 lbs: Tom Breese (171) vs. Keita Nakamura (170)
135 lbs: Brad Pickett (136) vs. Francisco Rivera (136)

Karta wstępna:

145 lbs: Makwan Amirkhani (145) vs. Mike Wilkinson (145)
135 lbs: Davey Grant (136) vs. Marlon Vera (135)
185 lbs: Scott Askham (185) vs. Chris Dempsey (185)
145 lbs: Arnold Allen (145) vs. Yaotzin Meza (144)
185 lbs: Krzysztof Jotko (184) vs. Brad Scott (186)
155 lbs: Rustam Khabilov (155) vs. Norman Parke (155)
265 lbs: Jarjis Danho (261) vs. Daniel Omielanczuk (254)
155 lbs: Thibault Gouti (155) vs. Teemu Packalen (156)
155 lbs: Martin Svensson (154) vs. David Teymur (155)
(20-02-2016 10:40 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Nieźle się uśmiałem na tej walce. Big Grin
A może ktoś wyjaśnić co takiego zabawnego było? Nie miałem okazji oglądać, a pośmiać się rzadko kiedy jest okazja Smile
(02-03-2016 12:39 PM)KOXBOX napisał(a): [ -> ]
(20-02-2016 10:40 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Nieźle się uśmiałem na tej walce. Big Grin
A może ktoś wyjaśnić co takiego zabawnego było? Nie miałem okazji oglądać, a pośmiać się rzadko kiedy jest okazja Smile



(02-03-2016 12:39 PM)KOXBOX napisał(a): [ -> ]
(20-02-2016 10:40 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Nieźle się uśmiałem na tej walce. Big Grin
A może ktoś wyjaśnić co takiego zabawnego było? Nie miałem okazji oglądać, a pośmiać się rzadko kiedy jest okazja Smile
Nie każdego śmieszy to samo. Wink Mnie rozbawił nadmiar ambicji tych dwóch dziadków, co w połączeniu z ich nie najlepszą kondycją zaczęło przynosić komiczne efekty. Big Grin Ale proszę oceń sam:


Przekierowanie