Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(14-03-2015 09:44 PM)Melvin napisał(a): [ -> ]Wracając do spraw poważnych,to już dziś w nocy najważniejsza walka w historii polskiego MMA czyli walka Jędrzejczyk z Esparzą o mistrzostwo UFC w słomkowej.Mocno liczę na JJ, choć zadanie bardzo trudne.
A o której i gdzie to obejrzeć? Na jakim streamie?

Co do samej walki to tak szczerze to bardziej bym się obawiał rewanżu z tą Brazylijką Claudią Gadelhą.
Gdzieś przeczytane, że JJ walczy o 5:30.
Tutaj będą linki:
http://www.fromhot.com/
Dżoanna w klatce ma się pojawić około 4.35 - 4.50 czasu polskiego. Według Gancara.
Jeśli Kovalev szybko nie skończy to te walki się niestety pewnie pokryją Sad
Pas dla Dżoanny !!! Tak jest, wielkie brawa dla Polki!
Kapitalnie zawalczyła Aśka. Esparza wiedziała, że musi Polkę sprowadzić do parteru i choć próbowała z 20 razy, ani razu się nie udało. Defensywne zapasy znakomite w wykonaniu Joasi. Decydowała więc stójka, w której była już mistrzyni nie miała kompletnie nic do powiedzenia.
Super! Big Grin
Nie oglądałem, chciałem nadrobić, znalazłem tylko highlight, i co? Nie można odtworzyć tego filmu w Polsce. Hah, no nie mogęBig Grin Polka zdobywa mistrzostwo UFC i filmik niedostępny dla PolskiBig Grin
W Niemczech to już całkowicie głupota,z jednej strony prywatne telewizje udostępniają na swoich kontach na YT całe walki,a z drugiej nie mogę obejrzeć żadnego ważenia UFC , nie mówiąc już o rzeczach typu HBO 24/7.Nawet ostatniej konferencji nie mogłem obejrzeć.
Świetna walka Polki! Po prostu świetna! Pierwsza runda jeszcze wyrównana ale druga runda to już majstersztyk! Do obejrzenia jest tutaj choć w bardzo słabej jakości. Mnie na razie wystarczyło ale czekam na video w lepszej jakości i z przyjemnością obejrzę sobie jeszcze raz. Smile
Teraz jak Dżoanna ma Pas, jedna z gal będzie w kwietniu w Polsce, myśle że polsat powinien się postarać o prawa, mamy też kilku Polaków w UFC, Błachowicz, Jotko ... tanio nie będzie, ale Orange miał Gale UFC i Boks, to tym bardziej polsat stać na to.

p.s Joanna niesamowicie szybkie ręce ma
Przekierowanie