Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cormier, to kawal twardej i silnej bestii! Jak Jones sie zagapi, to moze sie to skonczyc dla niego ciezkim KO, bo Daniel ma dobry cios, i umie pojsc za nim jezeli naruszy rywala. Faworytem jest bardziej wszechstronny i gorujacy warunkami fizycznymi Jones, ale nie skreslam Cormiera, i bede mocno mu kibicowal w tej walce. Wygrany tej potyczki moglby rzucic wyzwanie Cainowi Velasquez'owi, jezeli ten nie da sie zalatwic jakas dzwignia Werdumowi.
BMH
Jezeli wygra Cormier to żadnej walki z Velazquezem nie będzie.Właśnie po to Cormier przeszedł do lhw by tego uninknąć-koledzy lub przyjaciele i trenuja w jednym klubie.
Podejrzewam, ze za dobry hajs, schowaja swoja przyjazn w kieszen i wejda do klatki.Wink Jezeli jednak beda sie wzbraniac ku takiej potyczce, to chyba lepiej by wygral Jones.
Uważacie, że Brett Cooper sprawi jakiekolwiek problemy Chalidowowi? Bilans ma 30-10, a więc to tak średnio wróży dobrej wyrównanej walce.
Cormier nie wygra z Jonsem, a Velazquez z Werdumem. Werdum ostatnio poczynił wielki postęp i ma jedno z najlepszych BJJ w HW dodatkowo omijają go kontuzje.
(03-12-2014 03:12 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Uważacie, że Brett Cooper sprawi jakiekolwiek problemy Chalidowowi?
No way. Nikt Czeczeńcowi nie zakontraktuje rywala, który stanowiłby realne zagrożenie. To jest KSW. Cyrk musi się kręcić.
Ale miał przecież z Drwalem walczyć, ale ten dostał kontuzji. Uważasz, że Drwal byłby również za słaby dla Chalidowa? Moim zdaniem mogłaby być bardzo dobra walka.
Metzgerowi ktos kiedys mowil, ze Drwal spokojnie wygralby z Khalidovem. Ciekawy jestem, ale ja stawialbym na Mameda.
(03-12-2014 10:38 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Ale miał przecież z Drwalem walczyć, ale ten dostał kontuzji. Uważasz, że Drwal byłby również za słaby dla Chalidowa?
No racja, ale wtedy Drwal przejąłby rolę islamisty w KSW.
Wilczekstepowy
W MMA nie ma co się sugerować rekordem, ale w tym wypadku zgadzam się z Metzgerem. Dzisiaj gdy słyszałem zapowiedź tej walki:
"Mamed Khalidow najgroźniejszych zawodnik MMA w europie" ogarnął mnie śmiech.Jeszcze bardziej śmieszą mnie teksty w stylu, Mamed ma szansę w UFC na walki z najlepszymi.Tongue
Przekierowanie