Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak obstawiacie walkę Nandora Guelmino z Danielem Omielańczukiem?

Tutaj macie próbkę Nandora




Tak na pierwszy rzut oka, Nandor jakimś wybitnym zawodnikiem nie jest, ale jest piekielnie silnym chłopem. Jeśli Daniel będzie umiał się tej mocy przeciwstawić ma szansę, ale dla mnie faworytem jest jednak Guelmino.

A tu znalazłem highlight Daniela Omielańczuka


Trzymam kciuki za legionistę.
Brawo Daniel! Przełamał Austriaka choć przegrywał na punkty. Sama walka strasznie nudna, ale nokaut - palce lizać. Kandydat do nokautu wieczoru.
Nie widziałem całej walki. Jak odpaliłem streama, to trwała już druga runda. Nie powiem, żeby to było wielkie widowisko, ale ładnie go Omielańczuk pacnął na koniec. Idealnie w szczękę, Guelmino zgasło światło.
Nie znam się na MMA, nie oglądam w zasadzie nic poza KSW, a więc mam pytanie do tych którzy ogarniają temat: Polak ma szanse zostać kimś znaczącym w UFC?
Moim amatorskim okiem, co tam ze trzy razy UFC obejrzało, sądzę, że nie za bardzo. Omielańczuk kondycją ledwie co przetrzymuje Pudziana. Po pierwszej rundzie wyglądał jakby zaraz miał umrzeć, zresztą jego rywal również. Widać słabości techniczne o czym wspominał Juras w jakimś dokumencie o Danielu. W zasadzie jedynym jego wielkim atutem jest cios i serce do walki. Powalić może każdego, o czym przekonał się Austriak, który długo nie mógł dojść do siebie.
Podsumowując, nie widzę Daniela w starciach z czołówką UFC, ale może dać parę dobrych walk i kilka efektownych nokautów. Na pas UFC w wadze ciężkiej raczej bez szans.
Dla Omielańczuka ogromnym sukcesem był już sam kontrakt z UFC. Zwycięstwo to już w ogóle bajka. O pasie UFC to chyba nawet on sam nigdy nie myślał. Nawet jak na warunki polskie był to zawodnik dość przeciętny. Przed debiutem w UFC był według MMARocks 7 ciężkim w Polsce. Brawa dla niego za determinację, serce do walki i odwagę. Jak dla mnie on już osiągnął więcej niż Chalidow.
Dobrze, że wygrał, ale sukcesów mu nie wróżę Big Grin dobrze, że Polacy wygrali swoje debiuty w UFC (Omielańczuk,Hallman)
Podobno kolejny Polak ma walczyć w UFC. Co się dzieje?Tongue Zatrzęsienie jakieś: )
Wczoraj na Bellatorze swoją walkę wygrał Marcin Held, jeden z najlepszych polskich zawodników MMA.



@Kubala
Kto? Held?
Przekierowanie