Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Dlaczego offtop skoro jest to temat
związany z osobą Khalidova czyli
ogólnie MMA, a że Mamed nie ma
tutaj swojego wątku no to piszemy
tutaj."

Tak jak napisał BMH większość postów nie była związana z MMA i przez to zrobił się śmietnik.Offtop powstał aby takie sprawy dyskusje załatwiać tam.
[Obrazek: brendanschaub.jpg]

Czy tylko mi ten gość przypomina Danny'ego Garcię?
RedHawk
Patrząc na zdjęcie i nie czytając podpisu myślałem że Danny przeszedł do mma.
Tak a propos MMA...
Jakoś gale UFC nigdy nie wzbudzały we mnie większych emocji, ale ta jutro to nawet dla mnie, laika MMA, zapowiada się świetnie.
3 walki o wysokim charakterze emocjonalnym i co ważniejsze, 3 walki zawodników/zawodniczek, których bardzo cenię i znam. Walki Silvy z Weidmannem chyba nikomu nie muszę przedstawiać, ale pojedynki Josha Barnetta z Travisem Brownem i Rondy Rousey z Mieshą Tate wcale nie muszą ustępować pojedynkowi wieczoru. Naprawdę, po raz pierwszy w życiu zastanawiam się czy nie zarwać nocki na MMA, a mój głód wzmożony brakiem jakichkolwiek meczów potęguję tą chęć. A wy co myślicie o tej gali?
Zresztą, w Polsce PLMMA również ma wyjątkowo ciekawy fightcard. Chmielewski - Fabiński, Warchoł - Dylewski i jeszcze kilka fajnych pojedynków powodują, że może się jutro stworzyć fajny wieczór MMA.
Masakryczne było to złamanie, szkoda Silvy.... kolejna po Fedorze legenda, która najlepszy czas ma już za sobą.
Nadchodzi czas Jon Jonesa na tronie p4p.
@BESTIA
Poczekajmy na rewanż z Gusaffsonem.... z tego co czytałem jest też możliwość, że Jones przejdzie do ciężkiej? warunki ma...
(29-12-2013 11:08 AM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Nadchodzi czas Jon Jonesa na tronie p4p.

Dla mnie, Jones juz od jakiegos czasu mogl, a nawet powinien byc jedynka p4p. Lepsza aktywnosc+wieksze sportowe wyzwania od Silvy i GSP, powinny wystarczyc. Zreszta pod wzgledem talentu-to moje subiektywna ocena- to Jones, czy St-Pierre, to dla mnie wyzsza polka niz Brazylijczyk, ktory jak na moj gust byl zawsze troszeczke przeceniany.
(29-12-2013 11:18 AM)RedHawk napisał(a): [ -> ]@BESTIA
Poczekajmy na rewanż z Gusaffsonem.... z tego co czytałem jest też możliwość, że Jones przejdzie do ciężkiej? warunki ma...

Nie spodziewałem się tak trudnej walki, w ewentualnym rewanżu Jones powinien wypaść znacznie lepiej.
Przekierowanie