Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: MMA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Joker
40 zł przed zeszłorocznymi świętami.

Zdaje się że przepłaćiłem , podła Żabka Dodgy
Dawid Żywica nie żyje

Nieszczęśliwa ta końcówka roku, chyba jak nigdy. Chłopak miał zaledwie 25 lat.
Koniec Rondy Rousey, przegrywa z Amandą Nunes w 48 sekund.
W walce wieczoru gali UFC 207 w Las Vegas , Amanda Nunes (14-4) obroniła
mistrzowski pas wagi koguciej nokautując medialną gwiazdę organizacji, Rondę
Rousey (12-2) w pierwszej rundzie!

Na pocieszenie "Rowdy" zarobiła za walkę 3 mln dolarów.
Znając jej psychikę po drugiej porażce z rzędu, jej ego upadło
z wielkim hukiem na zawsze zamykając puszkę Pandory.



Cóż, Ronda Rousey miała tylko jeden problem. Taki, że uwierzyła w marketing i propagandę, jaką wokół niej rozsiewał szef organizacji UFC. On kogoś takiego jak Rousey potrzebował do wypromowania kobiecego MMA, dlatego podstawiał jej kolejne, niezbyt wymagające przeciwniczki, jednocześnie usilnie utwierdzając w przekonaniu, że jest "najniebezpieczniejszą kobietą świata" i umiejętnie podpuszczał do puszenia się, wygadywania coraz większych głupot albo zaczepiania Mayweathera, który z miną cierpiętnika tłumaczył, że Rousey nie umie boksować i żeby zostawili go w spokoju.

Wszystko to zadziałało jednak znakomicie i rozruszało zainteresowanie kobiecym MMA do tego stopnia, że Rousey przestała już być potrzebna. Tym bardziej, że pojawiły się już dziewczyny, które naprawdę potrafiły się bić, choćby takie jak Aśka Jędrzejczyk. Na nieszczęście dla siebie Ronda nadal tego nie dostrzegała, wręcz przeciwnie, nadęła się jeszcze bardziej i zamiast nauczyć się walki w stójce, całą energię skupiła na występach w śniadaniowych telewizjach. Balon został z hukiem przekłuty przez Holly Holm, która równocześnie obnażyła całkowity brak charakteru Rousey, która po batach w sumie znacznie mniej okrutnych ot tego, co zwykła swoim przeciwniczkom fundować taka Jędrzejczyk, płakała jak skrzywdzona sześciolatka.

Niczego ją to oczywiście nie nauczyło, odrzuciła ofertę zespołu Mayweathera, który proponował, że nauczy ją boksować i zamiast tego... Nie mam pojęcia, co robiła zamiast tego, ale efekt widać powyżej. Nie dość, że nie potrafiła boksować, to okazało się, że nie potrafi również kopać, bo nawet nie próbowała powstrzymywać przeciwniczki front-kickami, tylko pozwoliła jej szarżować i tłuc. Podsumowując, Rousey nie ma już w MMA czego szukać, zużyła się i psychicznie i technicznie. Teraz wszyscy już wiedzą, jak z nią walczyć i każde kolejne starcie z jakąkolwiek klasową przeciwniczką skończy się tak samo. Dlatego będzie musiała sobie znaleźć inne pole do popisu albo cieszyć się ostatnią dużą wypłatą i spokojnie ułożyć sobie życie, poświęcając się rodzinie.
Ale egzekucja!
Obejrzałem jeszcze raz i dostrzegłem dodatkowy smaczek. Z tego co widzę imbecyl zwący się jej trenerem usiłował przestawić swoją podopieczną na mańkuta! Tyle że chyba zapomniał jej powiedzieć, że w takim wypadku też trzeba zadawać ciosy i kopać albo przynajmniej dążyć do zwarcia i parteru. Całe to zabawne kicanie i całkowity brak obrony wynikały pewnie ze zmiany pozycji. Wychodzi na to, że tutaj ciała dał cały zespół, który do mistrzowskiej walki z zawodniczką będącą na fali wypuścił dziewczynę po rocznej przerwie poprzedzonej upokarzającą porażką i do tego przygotowaną pod pozycję, w której nigdy nie walczyła. Po prostu brawo.
Ciekawe. Dobre masz oko Fext. Więc tym bardziej nic dziwnego, że się skończyło tak jak się skończyło.
Porażka Rousey drogo ją kosztuje.
Ale i zarobiła dobrze Wink 62 tyśiące dolarów za sekundę
walki !
Conor McGregor opublikował w śieći fragment sparingu bokserskiego


Oglądałem. I teraz nie wiem, czy się upił, czy dla jaj wrzucił, czy to jakaś dezinformacja... Bo to nawet nie jest poziom amatorski, tylko jakiś taki, nie wiem, tak wyglądają goście, którzy sami sobie w garażu od czasu do czasu ćwiczą, obejrzawszy na YT parę walk bokserskich. Facet jest dziurawy jak ementaler, w przypadku walki z Floydem można by urządzić wysokopłatne audiotele z koncertem życzeń, czy ma zostać znokautowany ciosem na korpus, czy na szczękę i po ogłoszeniu wyniku Mayweather wykonałby stosowne combo.
Przekierowanie