Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-08-2016 08:29 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Boli za to porażka Agnieszki RadwańskiejSad
A nie powinna. U niej przecież to norma na Igrzyskach.
Zgadza się ona zupełnie olewa ciepłym moczem Igrzyska.
Drugie z rzędu sobie poleciała z 64 rakietą świata tym razem, .

Majka za to wojownik!
Jest już gdzieś może wideo z końcówki tego wyścigu?
Usa - Chiny 91:47 , i została jeszcze jedna qwarta, zabawa kotka w myszkę to i nawet za mało
powiedziane, wystarczy napisać kogo brakuje w zespole USA, Curry, Lebron James, i tak dalej
i tak dalej Wink
Ja się spodziewałem więcej po Agnieszcze tym bardziej, że drabinka była taka łatwa! Bałem się trochę tego pierwszego meczu, Chinka ma nieprzyjemny tenis i potrafi zagrać na światowym poziomie. Wczoraj jej wyszło. Oczywiście żadne to usprawiedliwienie dla Agnieszki, jednak nie czepiałbym się zaangażowania, ale po prostu braku formy, umiejętności i głowy jak na turniej olimpijski. Wielka szkoda, tenis to jedna z dyscyplin, którą śledzę na igrzyskach dokładnie, szkoda, że w singlu już praktycznie bez polskich akcentów.

Ciekawie się wczoraj zaczęła piłka ręczna pań. Hiszpanki i Brazylijki wysoko i pewnie pokonały wyżej notowane Czarnogórzanki i Norweżki co mnie osobiście bardzo zaskoczyło. Jeszcze większą sensacją jest porażka Rumunek z Angolkami. Taki wynik nie śnił się nawet najstarszym góralom! Smile Dzisiaj do gry wkraczają panowie. Wieczorem będzie do pooglądania coś konkretnego.
Dzisiaj fajny dzień na Igrzyskach. TVP jedyny raz na tych Igrzyskach woli pokazywać siatkówkę i piłkę ręczną niż piłkę wodną (swoją drogą nie potrafię zrozumieć tych decyzji...), więc zobaczymy Francja - Włochy i Polska - Egipt w siatę, Szwecja - Niemcy i Polska - Brazylia w handball Heart Do tego będę śledził meczyk Jurka Janowicza z Gillesem Muellerem w tenisa, występy naszych par w siatkówce plażowej oraz wyścig Katarzyny Niewiadomej, bo mówią, że jest szansa na medal, a dla mnie to duża... niewiadoma Wink
W wielkich szlemach rzadko odpadała Radwańska w pierwszych rundach, ja myślę
że to po prostu brak większej kasy za grę ją zniechęca w IO,
Aga ma Igrzyska w torebce i tyle , żadnego zmartwieńia w wywiadzie z nią nie
widziałem po tym meczu, . Taka prawda,
Wielki szlem ma wielo milionową oglądalność, mnóstwo kibiców na trybunach,
i tam ma głowę aby walczyć? bo tam są pieniądze i to za pierwszą runde
bardzo duże, .
Szkoda o niej gadać, zero zaangażowania, i walki, twardy kort i ble ble.

Majka pokazał jak się walczy do upadłego po 240 km., wzór.
Być może masz rację, te tłumaczenia po meczu naprawdę bardzo słabe w jej wykonaniu. Ale jeszcze ma miksta, może w parze z Kubotem postara się zmyć tę kompromitację.
Mi tak nie szkoda Radwańskiej, dla mnie to najbardziej przereklamowana polska sportsmenka ostatnich lat, której nigdy nie kibicowałem.
Może nie aż tak bo w końcu to najlepsza polska teńiśistka od kilkudziesięciu lat,
nowych talentów nie widać, Masters wygrała, w szlemach pomimo braku warunków,
walczy gdzieś tam w półfinach, olewa niestety igrzyska i to jest niestety plama
na jej karierze, i z charakteru nie jest jakoś przystępna żeby dało ją się lubić.

O przereklamowaniu tutaj bym jednak aż tak nie mówił, bo to technicznie
bardzo dobra zawodniczka, traci wiele na warunkach i braku zaangażowania
i kompletnego olewania igrzysk oraz reprezentacji l

Za awans do drugiej rundy U.S Open można zarobić ponad 100 tysięcy dolarów,
Na Olimpiadzie Polski komitet Olimpijski daje premie tylko za medale i ewentualne
rekordy świata.
Przekierowanie