Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może to ten Holender grzebał przy spluwie co z Bródką przegrał Sad
Wiele wskazuje na to, że winowajca jest w polskim obozie. Ja jestem niemal pewien kto to zrobił, ale wstrzymam się z przedwczesnym wydawaniem wyroków.
Sander
Racja ta blond baba wyglądała na wredną Big Grin

Pakman
No powiedz Smile
Jak się nie sprawdzi to najwyżej powoła się komisje z Antkiem na czele Wink
Podejrzewam, że za tą sprawą może stać Paulina Bobak, rezerwowa w sztafecie. Wystarczy poczytać sobie artykuły sprzed igrzysk. Już wtedy sytuacja między nią, a resztą kadry była napięta.
Ten Holender to tak naprawdę ponoć sympatyczny chłopak. A, że się nie śmiał? Nie każdy potrafi się śmiać na zawołanie, przyjechał tu po złoto i tylko po złoto. Nie udało się. Miał prawo być wkurwiony, tyle Smile

Pakman
Powiedz kto, ciekawe czy myślimy o tej samej osobie Smile
Już napisałem ^
Tak, ale jak zaczynałem pisać to twojego postu jeszcze nie było.

A czy się zgadzamy? Oczywiście, że tak.
Dokładnie pamiętam tą wypowiedź
http://eurosport.onet.pl/soczi-2014/biat...drze/wx6j8

Ale również czekam na dowody, bo w sumie tłumaczyć to się każdy może w dowolony sposób Tongue
Toż prasa to by chyba tę niewiastę zlinczowała... Wróg publiczny numer 1...
Jak tak pomyśleć, to nawet jej szkoda. Ale jak ma diabła w sercu, to jej wina Smile
Zobacz jak się nas @Pakman słuchają Big Grin

(za wp.pl)

"Przykro mi to mówić, ale już jest pewne, że przed biegiem sztafetowym ktoś przekręcił przyrządy w moim karabinie" - napisała dwa dni temu na swoim profilu na Facebooku Krystyna Pałka. Internauci zasugerowali, że tym kimś mogła być rezerwowa w polskiej ekipie Paulina Bobak. - To nie ja, mnie tam nie było - mówi biathlonistka w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Cool
Przekierowanie