Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co rozumiesz przez TB? Nie mogę skumać Smile.
Tie-break Wink
Wczoraj srebro w biathlonie dla Weroniki Nowakowskiej-Ziemniak, a dzisiaj brąz w biegu na dochodzenie! Brawo! Biathlon to moja ulubiona zimowa dyscyplina sportowa. Smile
Graty dla Weroniki. Ja też najbardziej lubię biathlon z zimowych, więc trochę mnie ucieszył ten medal. No i zaskoczył, bo przyznaj Wilku, wyniki w PŚ nie wskazywały na to, że Polki mogą coś osiągnąć.
Dokładnie. Też mnie to mega zaskoczyło, a już szczególnie Weronika dla której są to pierwsze sukcesy. Liczyłem po cichu na przebudzenie Guzik czy Hojnisz a tu proszę taka miła niespodzianka. Zresztą Krysia też zajęła dobre miejsce. Smile
Sander
Dzisiaj Skra - Sir Safety, Resovia - Lokomotiv, a w Pucharze CEV Teruel - ZAKSA. Jak przewidywania?

Ja widzę to trochę ciężko i jestem pewien, że emocji nie zabraknie. Skra jest faworytem i myślę, że spokojnie jest w stanie wygrać. Jedyne co martwi to fakt zmęczenia. Im dłużej będzie trwał mecz, tym mniejsza szansa na wygraną Bełchatowian. Chyba, że zdarzy się jakiś cud rehabilitacyjny i chłopaki wyjdą na mecz świeży.
Resovia wbrew pozorom wcale nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Obawiam się złotego seta, choć Reska jest ostatnio w gazie. Rosjanie mają jeszcze chęci i umiejętności, żeby powalczyć.
No i ZAKSA myślę, że postawi kropkę nad i.
Real -Schalke 3:4 i FC Porto -Basel 4-0, we wczorajszych spotkaniach rundy rewanżowej 1/8 ligi mistrzów,

Real, w zupełnej obniżce formy, w LA lidze stracił prowadzenie na rzecz Barcelony, ostatnie spotkania, ledwo remis z Villarreal 1:1
i porażka na wyjeździe z Bilbao 0:1, , wczoraj z Schalke grali jakby na kacu, gra w defensywie bardzo blada, Casillias przedszkolne błędy popełniał, Gościom z Gelsenkirchen zabrakło tylko jednej bramki do awansu, i mimo tego że Ronaldo wyrównał wynik Messiego w największej ilości bramek w Champions League, wczoraj dwie, i ma ich również 75, to jego jak i całą ekipę pożegnała znaczna ilość gwizdòw i białych chusteczek,

W drugim spotkaniu łatwa i przyjemna wygrana FC Porto, 4 bramki i jedna piękniejsza od drugiej
Tutaj bramka na 3:0 Casemiro z Wolnego, coś pięknego. https://m.youtube.com/watch?v=SazRbUJsId...&gl=PL
No i Real nie ustanowił rekordu.
@kuba
Ja już czekam na 18 i mecz w Łodzi. Czuję, że Skra może przerżnąć, a kto wie co się w Rzeszowie wydarzy, jak Ruskom zatrybi gra, to są nie do zatrzymania, ale rywal Resovii to chyba najsłabsza rosyjska ekipa w tym sezonie LM. Bez wielkich gwiazd, no jeśli tam jest Divis gwiazdą numer 1 to szału nie ma Smile.

Spodziewam się dwóch ekip w "finale czterech", ale będą emocje - czuję to Tongue.
(11-03-2015 04:54 PM)Joker napisał(a): [ -> ]No i Real nie ustanowił rekordu.

no, no ,mieli szansę wygrać jedenaste spotkanie z rzędu w lidze mistrzów, do tej pory dzierżą rekord wygranych z Bayernem, razem po 10 spotkań zakończonych zwycięstwem z rzędu.
Przekierowanie