Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wygraliśmy po kosmicznym meczu, teraz powinno być dobrze.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwalifikac...skich_2016
Ja dzisiaj cały dzień poza domem... i chyba dobrze. Nie wiem jak to Polacy wygrali, ale śledziłem wynik i nie wyrabiałem. Kiedy odpaliłem i patrzę 1:2 i 6-10 mówię nieeee... Śledzenie końcówek na lajfy.com to jakieś katusze.
Słyszę, że Polacy są krytykowani za styl. Szkoda, że akurat w tym turnieju nie ma on żadnego znaczenia... Brawo, brawo! Igrzyska powinny być już nasze, bo jak mówi Pakman, w tym turnieju eliminacyjnym to będzie trzech pewniaków do awansu i reszta ogórków.
Nie zgodzę się jedynie z tym, że są dyscypliny, gdzie kwalifikacje na IO są gorsze. Ja nie znam. Siatkówka to jest w ogóle fajna dyscyplina sportu, ale FIVB tak bardzo stara się ją zabić, że szok. Panom się wyraźnie nudzi, dla mnie takie turnieje jak ten to skandal.
Władimir Alekno to dla mnie najlepszy trener w historii. Dziś pomógł trochę podciąć francuskich śmieci i okiełznać trochę ich zdziczenie. Dobrze, że Ngapeth nikogo nie pobił, bo tylko to potrafi. Patałachom wydawało się, że są Bogami, mam nadzieję, że upadek będzie dla tych zjebów brutalny. Brawo Rosja, brawo Alekno - mistrzu!

Do meczu piłkarzy ręcznych w Irun ciężko się odnieść, bo go nie widziałem. 12 goli martwi, ale samym wynikiem się nie przejmujmy. To tylko sparing, a w nich i tak prezentujemy się bardzo dobrze. A forma ma dopiero przyjść. Luzik, tym bardziej, że nie wiadomo jakim składem graliśmy, bo Biegler mógł na przykład po prostu sprawdzać, którzy ze zmienników nadają się po to, aby ciągnąć grę na ME. Ba, sądzę, że lepiej przegrać tak wyraźnie mecz, bo ewentualne zwycięstwo, wcześniej pokonanie Szwecji mogłoby dać naszym szansę na lekkie odpuszczenie, a tak wiedzą, że pracować trzeba.
Kosmiczny mecz, pewnie niejeden wyłączył telewizor w 4 secie. Kubiak to jednak dobry zawodnik na kapitana, choć brakuje mi Winiarskiego.
Co do kwalifikacji, to naszymi rywalami będą Iran, Japonia, Chiny, Australia, Wenezuela, francja i Kanada lub Kuba (strzelam, że Kuba). No nie wierzę, że nie zajmiemy miejsca w czwórce, bowiem tyle zespołów awansuje stamtąd do Rio de Janeiro.
Kurde, kiedyś Kuba taka mocna była Wink
kubala

No nie wiem. Jak patrzę na zasady kwalifikacji choćby w sportach walki czy żeglarstwie, to ogarnia mnie nie mniejsze zdziwienie. Choć może i masz rację, wszakże w Tokio będzie jeszcze jeden turniej interkontynentalny, w którym zagrają 2 drużyny z Afryki (Algiera, Kamerun??), prawdopodobnie Kanada oraz na pewno Chile i jedna z tych drużyn pojedzie na igrzyska

Bestia

Kubiak to najbardziej charyzmatyczny zawodnik jak kiedykolwiek grał w tej kadrze. Po zakończeniu kariery mógłby motywować ludzi za pieniądze Big Grin
Z tego co czytałem na sport.tvp.pl będzie ten zestaw o którym pisałem, czyli bez Chile i zespołu z Afryki. Nie wiem czemu, w końcu to FIVB Tongue
Wielki mecz Polaków, chyba Każdy teraz wie, że trzeba się z nami liczyć.Praktycznie nie było słabych punktów, ale Francuzi dzisiaj nie postawili jakiś spektakularnych warunków.
Co tu więcej pisać primasort meczyk, wszystko funkcjonowało , znowu świetny Szmal,
defensywa super, Krajewski , Michał Jurecki i Bielecki klasa światowa,
Może Francja nie postawiła swoich mega warunków ale te zwycięstwo jest kapitalne, .

Dobrze że nie łączymy się w następnej rundzi z grupą C gdzie są Niemcy, Hiszpania i Szwecja
ale Chorwacja, czy Norwegia to rywale też bardzo mocni, szczególnie Chorwaci którzy zdemolowali
dziś Islandię,
Będzie się działo i jest dobrze, .!
Świetny mecz w naszym wykonaniu. Trochę nie zgodzę się z @Bestią, że Francja nie postawiła nam trudnych warunków. Na moje wyglądało to tak, że nasza obrona za cholerę nie pozwoliła rozwinąć im skrzydeł. Cała szóstka spisywała się praktycznie bezbłędnie podwajając krycie czy uzupełniając się wzajemnie w obronie. A jak już udało się wypracować jakąś pozycję, to na bramce stał genialny dziś Sławek Szmal.
Trudno kogokolwiek wyróżniać, ale jest dobrze. Biegler używa całej "12" i co mnie dziwi, wszyscy zawodnicy mają coś zaoferowania. Mamy mocną drugą linię, znakomitego Syprzaka, dobre lewe skrzydło i super bramkę. Jedyne czego nam brakuje to prawego skrzydła, ale mam nadzieję, że Michał Daszek się odblokuje, bo walory ku temu posiada. Jest świetnie, bo jak patrzę na tę drużynę, to jest to ekipa praktycznie kompletna.
Zagraliśmy kosmiczny mecz i jedną nogą jesteśmy w półfinale, choć trzeba być skoncentrowanym. Fajnie, że awansowała Białoruś, która powinna być dostarczycielem punktów. No i Francja, ona wygra wszystkie trzy mecze, więc te dwa punkty handicapu mamy na starcie. Powinno być dobrze, jesteśmy w takiej sytuacji i mamy tak silną ekipę, że trudno nie być optymistą.
Jedyne czego się boję to tego, że balon zostanie zbyt mocno napompowany. Takie zwycięstwo działa na wyobraźnię, a może on pęknąć z hukiem.
Przekierowanie