Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nasi bramkarze obronili łącznie 4 strzały..
Pewnie jakby tak Szwabów tak oszukali byście byli bardziej oburzeni. Typowa polska mentalność.

To był prawidłowy gol, tak?
http://sport.tvp.pl/18662377/polska-kata...e-zobaczyl

Za granicą oburzenie, że sport dzisiaj został zgwałcony, a u nas udajemy, że nic się nie stało Smile #polska

Ale chyba nie ma co pisać, bo zaraz się dowiem, że sędziowie nam pomagali.

Sander
Nie będę tłumaczył tego po raz kolejny, bo już mi się naprawdę nie chce. Tak, nasi bramkarze obronili cztery strzały, ale naprawdę nie jest trudno dostrzec dlaczego, jeśli się nie chce obiektywnie spojrzeć na sytuacje, tylko w ciemno usprawiedliwiać sędziów.

Ale obiecuję, że już będę cicho i się nie odezwę na ten temat Smile
Nikt nie neguje faktu, że "sędziowie chcieli dobrze". Tak samo nie zakłamujmy rzeczywistości, to nie był dobry mecz naszej reprezentacji. Zapraszam do offtopu tam wyładujesz swoje frustracje oraz chętnie poczytam co masz na myśli pisząc o "polskiej mentalności." Nazwy państw piszemy z wielkiej litery, student powinien o tym pamiętać Smile.
Krychu
Byłeś szybszy #Polska.
Hashtagi można napisać z małej i nie jest to błąd ortograficzny #sprawdzoneinfoodmiodka Big Grin

No i to nie są frustracje, ja jestem całkowicie spokojny i uśmiechnięty Smile A o polskiej mentalności już się Krychu nieraz wypowiadałem Wink Ale nieważne już Smile
Szwaby właśnie po porażce z Katarem , nie wylewali wszystkiego na sędziów,tylko krytykowali grę swoich szczypiornistòw w wiadomościach na sport 1,

o brąz z Hiszpanią,
Przecież wiedzieliśmy przed meczem jakie będzie sędziowanie, wiedzieli to również piłkarze ręczni. Każdy wiedział, że Katar będzie miał o jednego zawodnika więcej. Więc jeżeli już się nasi zdecydowali brać udział w tym spektaklu to jedyne, co należało zrobić to tym bardziej zacisnąć zęby i zapierdzielać na boisku jak z Chorwacją czy Szwecją. Z drugiej strony rozumiem Kubę, bo mi przez to sport coraz bardziej wychodzi bokiem, ponieważ człowiek żył ideałami, fałszywymi ideałami a później to wychodzi bokiem pod postacią gniewu.

Dlatego też proponowałbym naszym piłkarzom wziąć tę porażkę na klatę. A takie klaskanie sędziom na pożegnanie niczym tupanie nóżką małej dziewczynki nic nie daje. Widząc, co się dzieje trzeba budować infrastrukturę również w organach władzy PN (nie wiem, jak się nazywają) jeżeli chcemy rywalizować w "tych czasach" i zwyciężać. To zajmuje dużo czasu ale nie jest niemożliwe. Wtedy może uda nam się wprowadzić czystsze reguły gry o ile, gdy nam się nie spodoba korumpowanie sędziów, gdy będziemy mieli większy wpływ na ich wybór na Mistrzostwa.
Kto wie jak potoczyłaby się kariera Edisona Mirandy, gdyby swego czasu sędzia nie okradł go z wygranej nad Abrahamem? Dziś facet jest poszukiwany przez służby federalne w USA i grozi mi sporo lat pierdla, bo wstąpił do gangu handlującego prochami. Decyzje sędziowskie potrafią mieć fatalne konsekwencje..
Cytat:Szwaby właśnie po porażce z Katarem , nie wylewali wszystkiego na sędziów,tylko krytykowali grę swoich szczypiornistòw w wiadomościach na sport 1

Oki, ale obejrzyj oba mecze i porównaj pracę sędziów. Tam Niemcy popaprali początek meczu, Katar odskoczył na osiem goli. Dopóki wynik nie zrobił się bliski, sędziowie byli ok. Później zaczynali "działać". U nas w sumie nie było inaczej. Jak Katar miał 19-14 to nawet 2 minuty sędzia dał...
Zresztą niemieccy zawodnicy narzekali prawie jak my.

Cytat:o brąz z Hiszpanią

Dobra wiadomość. Ale będzie bardzo trudno. Nie widzę naszej wygranej, chyba, że Hiszpanie trochę stracą na motywacji. Jak zagrają, tak jak z Danią, będzie nam bardzo bardzo trudno.

Cytat:Przecież wiedzieliśmy przed meczem jakie będzie sędziowanie, wiedzieli to również piłkarze ręczni. Każdy wiedział, że Katar będzie miał o jednego zawodnika więcej. Więc jeżeli już się nasi zdecydowali brać udział w tym spektaklu to jedyne, co należało zrobić to tym bardziej zacisnąć zęby i zapierdzielać na boisku jak z Chorwacją czy Szwecją.

Wilku, wiedzieliśmy, ale to co mówił Chrapkowski w wywiadzie. Dwie, trzy decyzje na połowę po gospodarsku - ok, bo to norma, ale jeśli daje się w połowie 15 decyzji, to jest coś wykraczające poza dobry smak, prawda Smile Mi byłoby przykro jakbym wylał z siebie litry potu, zostawił serce, i został okradziony przez zwykłych oszustów.

Cytat:Z drugiej strony rozumiem Kubę, bo mi przez to sport coraz bardziej wychodzi bokiem, ponieważ człowiek żył ideałami, fałszywymi ideałami a później to wychodzi bokiem pod postacią gniewu.

Z pierwszym się zgodzę w 100%, Człowiek żyje ideałami, które są mu niszczone, ale czy moje wypowiedzi można nazwać gniewem? Raczej nie. Po prostu mówię i oceniam realnie sytuację. Czy to, że mówię, że mecz był drukowany, nazywam sędziów złodziejami to jest wyraz gniewu? Moim zdaniem nie, tylko realna ocena sytuacji.

Cytat:Dlatego też proponowałbym naszym piłkarzom wziąć tę porażkę na klatę. A takie klaskanie sędziom na pożegnanie niczym tupanie nóżką małej dziewczynki nic nie daje.

Akurat nasi szczypiorniści biorą zawsze porażki na klatę, więc tego im nie zarzucaj, Wilku Smile Czy to klaskanie to "tupanie małej dziewczynki"? Moim zdaniem jest to genialna reakcja? Oczywiście, stosunku IHF to nie zmieni, bo dostali pewnie kilka milionów dolarów, żeby przymykać oko na takie oszustwa, ale dać sygnał światu, ze tak, zostaliśmy oszukani. Ja np. nie lubię jak mnie oszukują i zawsze staram się reagować. Jakby ciebie, powiedzmy w PKO, okradli na 1000 zł i byś się z nimi ściął, to też byłby to wyraz "tupania nóżkami" czy raczej upominaniem się o swoje?

Cytat:Wtedy może uda nam się wprowadzić czystsze reguły gry o ile, gdy nam się nie spodoba korumpowanie sędziów, gdy będziemy mieli większy wpływ na ich wybór na Mistrzostwa.

Tutaj nikt nie ma wpływu. To jest decyzja IHF. A jeśli na ich konto zostało przelane kilka milionów dolarów, to żadne dobre stosunki nie pomogą. Niestety, to są najgorsze mistrzostwa w historii - kupiony turniej, kupieni zawodnicy, kupieni sędziowie, kupieni działacze, kupione IHF.

Jestem ciekawy finału. Kto kogo zgwałci? Francja Katar czy sędziowie Francję? Mam nadzieję, że to pierwsze #trójkolorowidoboju
W finale jestem za Francją, ale co do nas to nas cieniutko widzę w meczu z Hiszpanią o brąz. Wink Chyba, że Hiszpanie potraktują mecz o 3 miejsce jako swoją porażkę i nie podejdą całkowicie skoncentrowani do meczu ale nawet mimo tego to i tak ciężko będzie.
Przekierowanie