Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Te ich rękawice... wyglądają raczej jak rękawiczki Wink Fajne zdjęcie.
Świetne zdjęcie. Myślałem, że było koloryzowane, dobrze wiedzieć, że to pierwsza kolorowa fotka z wydarzenia bokserskiego. A co do Raya Campvella to zakończył karierę w 1919 roku z bardzo "wyrównanym rekordem": won 22 (KO 4) + lost 22 (KO 4) + drawn 15 = 60 Big Grin
Billy Conn, , były dwukrotny rywal Joe Louisa, (w walakach o mistrzostwo świata HW), , były mistrz wagi półciężkiej;. po 10 rundowej wojnie z Fritzie Zivic'kiem, Conn zwycięża przez SD, zaraz potem Ląduje w szpitalu.

uwaga to nie jest charakteryzacja do filmu Smile

https://m.facebook.com/224203220998585/p...6&refid=17
dzisiaj rano zmarł legendarny dziennikarz i komentator tenisa,Bohdan Tomaszewski miał 93 lata.
Drugiego takiego nie będzie, ś.p Bogdan Tomaszewski, i jeden z jego wielu niezapomnianych tekstów :

" Pani Szewińska nie jest już tak świeża w kroku, jak dawniej."

Big Grin
Obejrzało się kilka meczów z komentarzem pana Bohdana. Zawsze to było mówienie inne niż u większości sprawozdawców sportowych. Podziwiam go za to, że świetnie potrafił grać ciszą, co jest cholernie trudne i nie da się tego tak naprawdę nauczyć.
Pod koniec kariery trochę brakowało mu typowej tenisowej wiedzy. Pamiętam, jak podczas meczu JJ z Roberto Bautistą Agutem stwierdził, że nie kojarzy rywala Polaka, więc ten powinien łatwo wygrać. Bardzo się wtedy pomylił, bo Bautista znajdował się w doskonałej formie i łatwo ograł Jurka.
Wielka strata, Wimbledon na PS nie będzie już tym samym turniejem.
Jego syn Tomasz Tomaszewski, ma bardzo podobną barwę głosu prawda?
Ja nie jestem może wielkim fanem tenisa, ale jak komentował Pan Bohdan, , poprostu nie dało się odejść od odbiornika,
uwielbiałem jego komentarz podczas spotkań Federera np,, "Śiweetne zaaggranie"-
Można tak powiedzieć, choć np. dla mnie głos jego syna jest trochę hmm... irytujący.
Odszedł kolejny Powstaniec, requiescat in pace.
Cześć @Krychu.
Przekierowanie