Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale rozpierdziel Wink

Francja, Polska, Dania - to spokojnie mogło być podium tego turnieju. A jeszcze turniej wygrają Niemcy Big Grin
Swoją drogą to jest fajne w sporcie, że taka Chorwacja dostała się do półfinałów. Mission imposible, wygrać kilkunastoma golami z gospodarzami przy założeniu, że Norwegia wygra z Francją, a tu wszystko się sprawdza. Czad Smile

Radwańskiej szkoda. Trochę wkurza mnie ten jej spokój po porażkach, zero sportowej złości "przegrałam, ale nie jestem zła bo Serena jest tak dobra".

Williams ją po prostu rozstrzelała jak chciała. W finale zmierzy się z Kerber i jak nie będzie katastrofy to wygra w cuglach. Przepaść między nią a resztą.
Jak tak gra rywalka jak w pierwszym secie to naprawdę ciężko być rozczarowanym. Toż, Djoković by tam nic nie ugrał! Smile

Nieraz jak oglądam Serenę, to mam wrażenie, że jest ona jak Kliczko jeszcze 3 miesiące temu. Niby wielka mistrzyni, ale każdy tylko czeka, kiedy ustąpi.
No na pewno taka dominacja na dłuższą metę przynudza, ale z drugiej strony ja np. mocno trzymałem za nią kciuki w US Open bo chciałem żeby tego Wielkiego Szlema sobie zdobyła Wink
Djoković wygrał z Federerem dość łatwo w czterech setach i zmierza po kolejne zwycięstwo w AO. W finale zmierzy się z wygranym z pary Raonic/Murray.

"Wobec nie osiągnięcia przez reprezentację Polski podczas mistrzostw Europy 2016 zaplanowanych celów sportowych, trener Michael Biegler złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Została ona przyjęta przez prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzeja Kraśnickiego. Ostatnim meczem Michaela Bieglera w roli szkoleniowca drużyny narodowej będzie spotkanie o 7. miejsce Euro 2016 przeciwko Szwecji" - napisano w oświadczeniu opublikowanym przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce.
Dlaczego dziwicie śie pisząc
np "Jeszcze turniej wygrają Niemcy??
Bundesliga jest od wielu lat najlepszą i najdroższą ligą,
Młodzi zawodnicy są doskonale
Szkoleni,znakomite nazwiska
w przeszłości :Kretzschmar,
Rogish,obecnie bardzo dobra choc
młoda kadra, brakuje świetnego
Gretzkiego,
To że ostatnio nie mogli wygrać nic wielkiego to bardziej wina szkoleniowców którzy nie potrafili
zmotywować zawodników, Jak robił to wcześniej Brandt,
Sukcesy Niemców na tych ME
to na pewno nie jest dzieło przypadku,tylko znakomitej młodieży,
Sugerowanie typu ''Jeszcze Niemcy wygrają" to jak sugerowanie
typu Jeszcze Rigondeux zdobedźie ten pas " Wink
Wietnam
Niemcy są potęgą, ale jeśli przed turniejem wypadło im pięciu najlepszych zawodników to nie dziwne, że eksperci uważali, że nie wyjdą nawet z grupy. Coś takiego jakby u nas wypadli Jurecki, Bielecki, Lijewski, Syprzak i Jurkiewicz. Nie do zastąpienia. Ale trenerowi udało się zbudować świetny zespół z młodych i jeszcze niedoświadczonych zawodników, dla których te ME to pierwsza wielka impreza. To pokazuje wielki potencjał niemieckiego handalla, ale konia z rzędem temu, kto obstawiał, że ta mieszanka wypali. Wątpliwości nie mieli nawet bukmacherzy, którzy uznawali Niemców za ekpię gorszą tylko od Białorusi, Macedonii, Czanogóry i Słowenii.

Jeszcze jest jedna sprawa. Bundesliga jest świetną ligą, ale przejrzyj kady najmocniejszych zespołów. W czołowych ekipach nie gra pół Niemca. A jak jakiś się zaplącze, to ledwo co wstaje z ławki. Coś jak Premier League w piłce nożnej. Liga zdecydowanie najsilniejsza, ale na reprezentację nie ma to żadnego przełożenia.
Dziś narodził mi się taki pomysł w głowie a propos kadry szczypiornistów. Może by tak spróbować z Tkaczykiem lub Szmalem jako grającym trenerem?
Ja się z kolei spotkałem z opinią, żeby grającym trenerem był Michał Jurecki Wink Osobiście jestem przeciw takiemu rozwiązaniu, ale po tym, jak jechałem na Stefana Antigę przed MŚ 2014, to dam szansę każdej opcji.

Osobiście preferowałbym jednak tego Przybeckiego.

Przed związkiem strasznie trudna decyzja, na szczęście, to nie ja musze decydować Wink
Może by tak spróbować z Tkaczykiem lub Szmalem jako grającym trenerem? <- a to do tej pory tak nie było, że mieliśmy grającego trenera?: >
Norwegowie złożyli protest po przegranym meczu z Niemcami,
mianowicie chodzi o to że w ostatnich sekundach meczu było
o jednego Niemca za dużo, Polska ekipa dziennikarzy też
to sprawdziła i okazuje się że to prawda,
Niedługo okaże się jaka zapadnie decyzja w tej sprawie.
Przekierowanie