Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(11-08-2016 07:21 AM)saliman1 napisał(a): [ -> ]Naszego życia przecież to nie zmieni, czy 6 czy 11 medali.

Pewnie ze nie zmieni ale albo jest się kibicem albo nie i dla mnie ma znaczenie ile przywieziemy medali, a im więcej tym fajniej.

Właśnie wpadł nam brąz w wioślarstwie a mamy chyba szansę na jeszcze jeden kto wie może złoty.Cool
Obserwowanie jakiegokolwiek sportu nie zmieni naszego życia, to jest tylko rozrywka dla kibiców. Ale spokojnie może wpłynąć na nasze samopoczucie i motywacje, więc lepiej, żeby było więcej zwycięstw niż porażek.

Fajnie, że te wioślarki zdobyły sobie medal. Pewnie za tydzień nikt o tym nie będzie pamiętał, ale mają swoje pięć minut, jednocześnie pokazując, że ciężką pracą można naprawdę osiągnąć coś fajnego. Zaraz następna osada, też czuję medal, a niech będzie to złoto - nie pogardzę Smile

A tymczasem Tunezja prowadzi z Katarem, który w pierwszej kolejce tak ładnie poskładał Chorwatów. Oj, jest ciekawie w tamtej grupie, dużo silniejszej niż nasza. Ciekawy jest ten turniej handballa, szkoda, że tak mało pokazują go w tv. Polaków czeka kolejny ciężki mecz, ja mam złe przeczucia, ale obyśmy podnieśli się z kolan.
Kubala no szkoda, więcej jest koszykówki wczoraj pokazali dwa mecze w całości
Serbia -Francja i USA - Australia który nie powiem był bardzo ciekawy Amerykanie
się męczyli ale Wygrali 10 punktami.

Brawo za medal dla dziewczyn,

Złoto , Fularczyk -Kozłowska i Madaj dwójka.
Brawo, super dzień .!

Teraz ręczni pokonać Egipt.
Jak rozumiem, w razie porażki z Egiptem ręczni wracają do domu?
Na 90 % tak, ale narazie gramy dobrze, pamiętajmy że Egipt przegrał tylko jedną bramką ze Słowenią
i wygrał ze Szwecją.

16:10 po pierwszej połowie, .
Ale uraz Michała Jureckiego wszystko na to wskazuje kostka.
Oby było ok, bo to nasz najlepszy zawodnik.
W tenisie ziemnym bardzo wolna nawierzchnia w w tym Rio jest czy mi się wydaje? Jest bardzo mało piłek wygrywających i dużo przełamań wygląda to jakby grali na mączce i to nie takiej z Rolanda Garrosa a jeszcze wolniejszej.




Aż mnie zabolało a przez zęby przeszły dreszcze...
Brazylia -Niemcy 33:30 ,

Pierwsze w historii zwycięstwo Brazylii nad Niemcami.
Są liderami grupy, niesamowicie przygotował Ribera ekipe taktycznie , grają twardą obroną
i widowiskowo, szybko w ataku, ja po tym co widzę teraz po nich jaki Handball pokazują
jednego z głównych faworytów nawet do złotego medalu.
A wg mnie odpadna w pierwszym meczu po wyjsciu z grupy.
Po mikście również.

Radwańska i Kubot odpadli w I rundzie miksta... Przegrali 6;4, 6:7 (1-7), super tie-break -8-10 z rumuńską parą Begu/Tecau

a wydawało się ze mieli już mecz w garści, .Fatalny Poziom tenisa Polskiego na IO jednak utrzymali
Przekierowanie